Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

18 Yaş altı Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası’nda İzmir’de Milas’ı temsil ettiler

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

18 Yaş altı Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası’nda          İzmir’de Milas’ı temsil ettiler
Bu içerik 332 kez okundu.

Türkiye Voleybol Federasyonunca düzenlenen 18 Yaş altı Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası 10 - 12 Ağustos tarihlerinde İzmir Urla’da yapıldı.

Türkiye’nin farklı illerinden gelen sporcuların mücadele ettiği Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonasında ilimizi ve ilçemizi Milas Özge Spor Kulübünün 4 sporcusu temsil etti.

Antrenörlüğünü Kemal Evren Keskin’in yaptığı sporcularımızdan Ecemsu Özdemir - Elif Sıla Özkan Türkiye Sekizinciliğini elde ederken, diğer sporcularımız Karya Emre - Selene Baysal da şampiyonadan onbeşincilik derecesi ile ayrıldılar.

İzmir, Ankara, İstanbul, Samsun, Kayseri, Antalya ve Muğla’dan şampiyonaya katılan sporcuların yarıştığı İzmir Urla 18 yaş altı Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonasında ilk kez yarışan Milaslı sporcuların şampiyonada disiplinli, mücadeleli ve hırslı bir yarışma performansı çıkardıklarını vurgulayan antrenör Kemal Evren Keskin, “İlk kez katıldığımız turnuvada, korkmadan başarıyla yarışan 4 sporcumu kutluyorum” dedi.

Özge Spor Kulübü olarak bundan sonra da bu tür yarışmalara katılacaklarını belirten Keskin, bu ilk turnuvanın sporcular ve kendisi için iyi bir tecrübe olduğunu da sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X