Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas, 30 Ağustos’ta ‘Zafer Coşkusu’nu yaşayacak…

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

Milas, 30 Ağustos’ta ‘Zafer Coşkusu’nu yaşayacak…
Bu içerik 613 kez okundu.

Her yıl olduğu gibi bu sene de kurtuluş mücadelemizin en önemli simgelerinden biri olan 30 Ağustos Zaferi’nin 96’ncı yıldönümü, Milas Belediyesi tarafından düzenlenecek olan fener alayı ve zafer konseriyle kutlanacak.

Alınan kararla 9 güne çıkarılan Kurban Bayramı tatilinin sonrasında bu kez Milli Mücadele tarihimizin en önemli simgelerinden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı büyük bir coşku ile kutlayacağız. Her yıl olduğu gibi ilçemizde yine geleneksel etkinliklerle kutlanacak olan Zafer Bayramının 96’ncı yıldönümünde, Milas Belediyesi tarafından Fener Alayı / Zafer Yürüyüşü ve Zafer Konseri düzenlenecek.

30 Ağustos Perşembe günü Belediye Ek Hizmet Binası karşısındaki Köy Garajı’ndan saat 20.30’da başlayacak yürüyüş, Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi, Barış Caddesi, Lozan Caddesi ve Atatürk Bulvarı üzerinden devam edip Atapark’ta son bulacak.

Yürüyüşün ardından Milas’ın sevilen Rock grubu Pusula, geleneksel ‘Zafer Konseri’ ile coşkuyu bir kat arttırırken, Milas Belediyesi Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, şanlı zaferin 96’ncı yılını kutlayan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Tüm Milaslı hemşehrilerimi, 30 Ağustos’ta düzenlenecek Fener Alayı yürüyüşü ve Grup Pusula konserine davet ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X