Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Yeni Milasspor Gençleri Arena’da

ÖNDER Spor Haber Hüseyin AÇAR

Yeni Milasspor Gençleri Arena’da
Bu içerik 340 kez okundu.

2018-2019 Muğla U15 ve U17 Liginde ilçemizi temsil edecek olan Yeni Milasspor Kulübünün alt yapı sporcuları, antrenörleri Mustafa İçöz nezaretinde yeni sezonun ilk antrenmanını Milas Arena Cross Fitness Spor Salonunda yaptı. U15 ve U17 Liginde şampiyonluğu hedefleyen Yeni Milasspor’un genç takımları Ekim Ayının ilk hafta sonu başlayacak olan lig maçları için çalışmalara antrenörleri Mustafa İçöz ve Selahattin Tireli yönetiminde, geçtiğimiz günler içinde, Selimiye Stadyumu’nda başladı.

Ağırlık ve kondisyon çalışmaları için kulübün eski futbolcularından biri olan Sercan Günay’ın sahibi olduğu Arena Cross Fitness Spor Salonuna gelen genç sporculara çalışmaları sırasında Arena Spor Salonun antrenörleri olan Sercan ve Çisem Günay yardımcı oldular.

1 Eylül Cumartesi günü gerçekleşen spor salonu çalışması ile ilgili bir açıklama yapan antrenör Mustafa İçöz, “birlikte aynı takımda futbol oynadığım kardeşim Sercan Günay Hocanın spordaki başarılarını yakından takip etmekteyim. Elde ettiği başarılar Milas’ın tanıtımı için oldukça önemlidir.Kendisini bir kez daha kutluyorum” dedi.

Antrenör Mustafa İçöz, “Sercan ve Çisem Günay hocalarımıza spor salonunu genç sporcularımıza ve kulübümüze açtığı için de ayrıca teşekkür ediyorum” diyerek duygu ve düşüncelerini belirtti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X