Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Başkan Tokat'tan zabıta haftası mesajı

ÖNDER Haber / Şahin ŞAHİN -

Başkan Tokat'tan zabıta haftası mesajı
Bu içerik 264 kez okundu.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Zabıtanın temellerinin atıldığı 1826 yılı esas alınarak her yıl Eylül ayının ilk haftası olarak kutlanan Zabıta Haftası’nın 192. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Belediye Başkanı Tokat ,” 7 gün 24 saat çalışan Zabıta Teşkilatı vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir” dedi.

Zabıta Teşkilat’nın onurlu geçmişe sahip olduğunu vurgulayarak insan yaşamının söz konusu olduğu her yerde zabıtanın görev ve sorumlulukları olduğunu vurgulayan Başkan Tokat zabıta mesleğinin ilke, özveri ve dürüstlüğün simgesi olduğunun altını çizerek mesajının devamında şu ifadelere yer verdi; “Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir.Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işten kulağı olan Zabıta Teşkilatımız Belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir.

Bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmalardan dolayı başta Milas Belediyesi Zabıta Teşkilatımızı ve Ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde ifa eden tüm Zabıta Teşkilatlarının Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X