Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

BAŞKAN TOKAT ZABITA PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ.

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR-

BAŞKAN TOKAT ZABITA  PERSONELİ İLE BİR ARAYA  GELDİ.
Bu içerik 247 kez okundu.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Zabıta haftası nedeniyle Milas Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde görev yapan Zabıta personeli ile bir araya geldi. Belediye Başkan yardımcıları Faik Karagöz, Zeynep Çınar ve Belediye Meclis üyeleri ile beraber Zabıta personelini ziyaret eden Başkan Tokat,  personele baklava ve börek ikramında bulundu.

 

Ziyaret sırasında, 7 gün 24 saat çalışan Zabıta Teşkilatı’nın vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesi olduğunu belirten Başkan Tokat şunları söyledi:

“Yaptığınız görev zor ve Belediyenin topluma karşı yüzü olan bir görev. Bu anlamda içinde bir çok unsuru barındıran, Belediyenin önemmi bir birimisiniz.Hata kaza ve olumsuzluk yaşanmadan bu görevinizi yürütmenizi diliyorum. Hem toplumu hem de Belediyeyi doğrudan ilgilendiren bir pencereniz var. Bu anlamda toplum ve Belediye tarafından olaylara bakmak gibi bir durumla karşı karşıyasınız. Ufak tefek aksaklık ve eksiklerimiz dışında görevinizi en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisindesiniz. Eskilerden farklı olarak artık köyler ve  beldeler de bize bağlı olduğu için görev alanınız çok geniş. Sürekli değişen gündem ve mevzuat gereği de yoğunluğunuz fazla.Bu sebepten dolayı gayretleriniz için teşekkür ediyorum.Her zaman daha iyisini yapmak ve olumlu bir yapı oluşturmak yükümlülüğü ile karşı karşıyayız.Daha gayretli ve kararlı şekilde mevzuatın bize verdiği görevleri yerine getirme gayretimizi sürdürmemiz gerekiyor.Bu duygular içerisinde hem işinizde hem de hayatınızda sağlık huzur ve mutluluk diliyor, Zabıta Haftanızı kutluyorum”.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X