Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Ligler başlıyor

ÖNDER Haber / Hüseyin AÇAR -

Ligler başlıyor
Bu içerik 217 kez okundu.

2018-2019 Spor sezonu Muğla Futbol Ligleri Ekim ayı içinde başlıyor. Lig maçları 29-30 Eylül de oynanacak olan U12 grubu müsabakaları ile başlayıp 27-28 Ekim’de yapılacak Süper Amatör Küme Ligleri ile tamamlanacak.

 

Lig Fikstürü Çekildi

 

12 Eylül Salı günü Muğla ASKF’de bir araya gelen kulüp başkan ve yöneticileri ile birlikte Muğla Amatör Spor Kulüpleri Derneği Yöneticileri futbol liglerinin başlama tarihleri ile ilk hafta oynanacak müsabakaların programını belirledi.

Kulüp yöneticilerinin katıldığı toplantıda konuşan ASKF Başkanı Mehmet Top, yeni sezonun Muğla’ya ve tüm spor kulüplerine hayırlı uğurlu olması dileğini ileterek, maçları yönetecek hakemlere ve futbol takımlarına başarılar diledi.

Çekilen kura sonucu ilk hafta Yeni Milasspor deplasmanda Muğla Üniversitesi ile oynarken, Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor ise Karaovaspor’u Ören’de konuk edecek.

 

İlk Hafta Müsabakaları

 

Muğla Üniversitesi-Yeni Milasspor

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor

Köyceğizspor-Göcek Belediyespor

Turgutreisspor-Gümüşlük Gençlikspor

Dalaman Belediyesi- Dalyanspor

Düğerek Güneşspor- Ortakent Yahşispor

 

1.Amatör Küme Ligi A Grubu İlk Hafta Maçları

 

Milas Gençlikspor- Muğla Gençlerbirliği

Bafa Bld Zeytinspor- Güllük Belediyespor

Özpisispor- Bodrum Götürkbüküspor

Bodrum Yalı Gençlikspor- Menteşe Yerküpespor

 

U17 Ligi A Grubu İlk Hafta Maçları

 

Milas Gençlikspor-Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor

Konacıkspor- Yatağanspor

Gündoğanspor- Yeni Milasspor

Milas Erginspor Bay Takım

 

U15 Ligi A Grubu ilk hafta maçları

 

Yeni Milasspor- Milas Gençlikspor

Turgutreisspor- Bitez Gençlikspor

Gümüşlük Gençlikspor- Karaovaspor

Bodrum 1925 Bay

 

U12 Ligi A Grubu ilk hafta maçları

 

Yalıkavakspor- Milas Gençlikspor

Milas Menteşe Gençlikspor-Ortakent Yahşispor

Gümüşlük Gençlikspor- Konacıkspor

Turgutreisspor- B.B.Bodrumspor

Halikarnas Gençlikspor- Bodrum 1925

 

U12 Ligi B Grubu ilk hafta maçları

 

Muğla Üniversitesi- Yeni Milasspor

Muğlaspor- Menteşe Yerküpespor

Saburhane Gençlikspor- Muğla Gençlikspor

48 Çağdaşspor- Düğerek Güneşspor

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X