Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milletvekili Yavuz Demir Milas’ta İncelemelerde Bulundu..

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR

Milletvekili Yavuz Demir Milas’ta İncelemelerde Bulundu..
Bu içerik 588 kez okundu.

AKP Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, AK Parti Milas İlçe Teşkilatında vatandaşlarla ve muhtarlarla bir araya geldi. Burada, Demir, yemin töreninden sonra kısa süre içinde göreve yeni başlayan bakanları ziyaret ederek Muğla’yla ilgili sorunları aktardıklarını ve yatırımlara ilişkin görüşmeler başlattıklarını dile getirdi.

Haftanın 4 günü seçim bölgesinde bulunacağını aktaran Demir, yerel seçimlerde de özellikle Milas Belediyesinin AK Parti tarafından kazanılacağı yönünde bu seçimde büyük bir beklenti olduğunu, bunu kazanmak için de var güçleriyle çalışacaklarını kaydetti. Demir, Milas için de yakında önemli müjdeler vereceğini belirtti.

AKP Milas İlçe Başkanı Fahri Acar da, Demir’in Milaslı bir milletvekili olması dolayısıyla kendilerinin şanslı olduğunu vurguladı. Bu yerel seçimde Milas Belediyesini doğru bir aday çıkararak kazanacaklarını belirten Acar, katılanlara teşekkür etti. Demir, burada mahalle muhtarları ve vatandaşların taleplerini dinleyerek not aldı.

Demir ve beraberindekiler ardından Milas ilçesinde yapımı tamamlanan ve bu eğitim-öğretim yılında ilk kez öğrencilerini ağırlayacak olan iki yeni meslek lisesi, yine ilk kez yüksekokul ve fakülte seviyesinde öğrencilerin yararlanabileceği devlet yurdu ile Milas yeni devlet hastanesi inşaatında inceleme yaptı. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X