Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİFAD Gençlik Konseri, 14 Eylül’de…

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR

MİFAD Gençlik Konseri, 14 Eylül’de…
Bu içerik 407 kez okundu.

Milas Folklor Araştırma Derneği (MİFAD), 4 ayrı müzik grubu tarafından verilecek olan gençlik konseri için tüm hazırlıkları tamamladı. Yeni eğitim-öğretim yılına sayılı günler kala düzenlenen konserin, öğrenciler için moral kaynağı olması düşünülüyor.

 

Milas Belediyesi’nin katkılarıyla, Milena Kafka’fe’de gerçekleşecek olan konsere tüm Milas halkı davet edilirken, konserin ücretsiz olduğu belirtildi.

MİFAD ve Milas Belediyesi sponsorluğunda 14 Eylül Cuma Saat 20:30’da ücretsiz olarak verilecek konserin amacına ilişkin kısa bir açıklama yapan Dernek Başkanı Mustafa Emekli; “Her şeyden önce gençlerimize bu tür yeteneklerini sergileme fırsatı tanımak, onları sosyal hayatın bir parçası olarak topluma kazandırmak ve 17 Eylül 2018 tarihinde başlayacak olan 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı öncesinde gençlerimize moral-motivasyon aşılamak.

İlçemizde son yıllarda kültür-sanat ve spor alanında gerçekten çok yetenekli gençlerimizin olduğunu biliyoruz. Onları, kimi zaman kendi okullarının etkinliklerinde, kimi zamanda çeşitli sivil toplum kuruluşları tarafından düzenlenen etkinliklerde görüyoruz. Onların bu uğraşlarını büyük bir takdirle karşılamakla birlikte, gençlerimizin kötü alışkanlıklar yerine bu tür faaliyetlerle uğraşmaları bizleri mutlu etmektedir.

MİFAD olarak bugüne kadar Milaslı hemşehrilerimiz, düzenlediğimiz tüm sosyal ve kültürel etkinliklerde yalnız bırakmadılar. Umarız, 14 Eylül Cuma akşamı da sahne alacak gençleri yalnız bırakmazlar, hatta onları katılımlarıyla daha da yüreklendirirler” diyerek şimdiden tüm katılımcılara teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X