Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Dr. Kahraman Karaisaoğlu tutuklandı

Adem KANKAYNAR

Dr. Kahraman Karaisaoğlu tutuklandı
Bu içerik 4183 kez okundu.

İlçemiz 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nde Kadın ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan Dr. Kahraman Karaisaoğlu, önceki gün polis tarafından gözaltına alınmış, yapılan sorgulamanın ardından dün adliyeye çıkarılmıştı. Dr. Karaisaoğlu, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Hakkında yasadışı kürtaj yapmak ve rüşvet almakla ilgili iddialar bulunan 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Kadın ve Doğum Uzmanı Dr. Kahraman Karaisaoğlu, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Dr. Karaisaoğlu ile birlikte gözaltına alınan tıbbi sekreter ise denetimli olarak serbest bırakıldı.

Uzun bir süre teknik ve fiziki takibin yapıldığı ileri sürülürken, yasadışı kürtaj yaptığı ve rüşvet aldığı iddia edilen Dr. Kahraman Karaisaoğlu, önceki gün savcılık talimatıyla gözaltına alınarak, emniyete getirilmişti. Buradan yapılan sorgulamanın ardından Karaisaoğlu ve sekreteri dün sabah saatlerinde adliyeye çıkarıldı.

Dr. Kahraman Karaisaoğlu ve sekreteri adliyede iken kalabalık bir grup kendisine destek olmak için adliye binası önünde toplandılar. Suçlamaların doğru olmadığını ileri süren kalabalık, Dr. Karaisaoğlu’na haksız yere gözaltına alındığını ve beraat edeceğini ileri sürdüler. Ancak muayenehanesinde sekreter olarak görev yapan personel, adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken, Dr. Kahraman Karaisaoğlu tutuklanarak cezaevine gönderildi.

   

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Coşkun kaya     0000-00-00 Kesinlikle kahrahaman beye yapılan haksızlık ve komplo kesinlikle yanliş yapacak bir doktor degildir doktoromuzu enkisa sürede beratine istiyoruz
Makbule ozturk     0000-00-00 Ben buna asla inanmiyorum.Doktorum mükemmel bir insan ve mukemmel bir hekim
Beste     0000-00-00 Hamileliğimi 4. Aydan itibaren Kahraman bey takip etti ve doğuma kadar hiç bir yanlış hareketi olmadı aksine her zaman ilgili güler yüzlü ve sevecen bir doktor oldu. Maalesef doğuma giremedi çünkü ben doğum yaparken sevgili doktorum rahatsızdı ama buna rağmen yüzünde maske ile geldi yanıma durumuma baktı. Ki daha önce Bodrum hastanesine gittiği için imza kampanyası ile geri getirilen bir doktordan bahsediyoruz. Bu kadar iyi bir doktor yolsuzluk yapmış olamaz ben buna inanmıyorum.
Eylem     0000-00-00 Doktorumuzun hakkını yediler o çok dürüst bu doktor öyle bir iddaa varsa çocuk aldiranlari da tutuklasinlar gidelim iftira atmak vkolay
buket dögerli     0000-00-00 asla inanmam kahraman çocukluk arkadaşım var bunda bir iş karakteri asla bu suçlamalara uymuyor bir insan 7 sinde neyse 70 nde de aynıdır ailesi zaten düzgün insanlar .inşallah tez zamanda işine döner ,dualarımız seninle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X