Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Başkan Atıcı’dan Başsavcı Efe’ye hayırlı olsun ziyareti...

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR

Başkan Atıcı’dan Başsavcı Efe’ye hayırlı olsun ziyareti...
Bu içerik 158 kez okundu.

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, göreve yeni başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Adem Efe’yi makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Milas’a yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Adem Efe’yi makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Milas Ziraat Odası’nın faaliyetleri hakkında Başsavcı Efe’ye bilgi veren Başkan Atıcı, “Tarihi ve doğal güzellikleriyle ün yapmış olan nadide ilçemiz Milas, aynı zamanda tarımsal potansiyeliyle de dikkat çeken bir yerleşimdir. İlçemizde yetiştirilen zeytin en önemli tarımsal ürünümüz olmakla birlikte pamuğumuz, tütünümüz, balımız, balığımız ve hayvancılığımız da önemli bir tarımsal faaliyet alanını oluşturmaktadır.Tarımın böylesi yaygın olduğu ilçemizde, Milas Ziraat Odası olarak önemli görevler üstlendik ve çiftçilerimiz yararına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” diye konuştu.

Başkan Atıcı, daha sonra Başsavcı Efe’ye Milas’ın meşhur yağlı zeytininden, zeytinyağından ve balından oluşan bir hediye paketi takdim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başsavcı Efe, Başkan Atıcı’ya teşekkür ederek Milas Ziraat Odası’na çalışmalarında başarılar diledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X