Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas, Emre Aydın’la coştu…

ÖNDER HABER - MUSTAFA KARATAŞ

Milas, Emre Aydın’la coştu…
Bu içerik 179 kez okundu.

Milas Gençlik Spor yararına düzenlenen ve ünlü Pop Rock-Alternatif Rock sanatçısı Emre Aydın’ın sahne aldığı konserde, Amfi Tiyatro’yu dolduran Milaslılar coşku dolu bir gece yaşadı.

2002 yılında kurulan, ilçemizin başarılı spor kulüplerinden Milas Gençlik Spor Kulübü yararına düzenlenen konserde, Atatürk Kültür Merkezi (Amfi Tiyatro) tarihi günlerinden birini daha yaşadı. Amfi Tiyatro’yu hınca hınç dolduran Milaslılar, sanatçı tarafından seslendirilen şarkıların büyük bir bölümüne eşlik ederken, kimi zaman da hareketli parçalarda gençler, danslarıyla sanatçıya eşlik ettiler.

Yeni sezon öncesinde futbolcular, teknik heyet ve taraftarlara moral aşılamak, diğer yandan da kulüp adına kurulacak yeni tesisler için düzenlenen konserde, katılımcılara teşekkür eden Milas Gençlik Spor Kulüp Başkanı Ersin Köksal, organizasyona maddi katkıda bulunan firmalara ve sanatçı Emre Aydın’a teşekkür etti.

Sahneye alkış yağmuru altında çıkan Sanatçı Emre Aydın ise, en son 2009 yılında Milas’a geldiğini belirterek; “O konserde de gerçekten coşkulu bir topluluk vardı, bugün de jenerasyon değişmiş olmasına rağmen yine aynı coşkuda bir izleyici topluluğu var” diyerek, bir kez daha Milas’ta olmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Emre Aydın’a, konser sonunda Kulüp Başkanı Ersin Köksal ve kulüp yöneticileri teşekkür ederek çiçek takdim ederken, konser sonunda özellikle gençler sanatçı ile fotoğraf çektirmek için adeta yarıştılar. Sanatçı Emre Aydın ise fotoğraf çektirmek isteyenleri geri çevirmedi ve onlarla gecenin hatırası olarak fotoğraf çektirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X