Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİTSO, ESKİŞEHİR 8. TARIM FUARINDA MİLAS ÜRÜNLERİNİ TANITTI

ÖNDER HABER - Adem KANKAYNAR

MİTSO, ESKİŞEHİR 8. TARIM FUARINDA MİLAS ÜRÜNLERİNİ TANITTI
Bu içerik 194 kez okundu.

          Milas Ticaret ve Sanayi Odası,  Eskişehir'de, Çamlıca Fuar Alanında Expolink Fuarcılık tarafından düzenlenen 8. Farm Boss Eskişehir Tarım Fuarı'na katılarak Milas ürünlerinin tanıtımını yaptı. Eskişehir Fuarında sergilenen  Milas zeytinyağı ve zeytini ile zeytinyağı sabunu, Milas çam balı ve Milas halısı olmak üzere Milas ürünlerine Eskişehirliler büyük ilgi gösterdiler.

             Eskişehir 8. Tarım Fuarında MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ejder Üstek, Hüseyin Aykal, Soner Çamlıbelen ile Oda Meclisi Üyeleri Yasin Erol ve Reşat Uygun da giderek Milas ürünlerinin tanıtımına katıldılar ve MİTSO standını ziyaret eden Eskişehirlilere Milas'ı anlattılar. Bazı televizyonlara röportaj veren MİTSO Yönetim Kurulu BaşkanıReşit Özer, Eskişehirlileri Milas'ta, Mart ayında yapılacak Milas 10. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na davet etti.

            Eskişehir Tarım Fuarı'nın organizatör firması Expolink Fuarcılık Yöneticisi Zeki Erdoğan, MİTSO yöneticilerini fuar alanında karşılayarak fuarı gezdirdi. MİTSO yöneticilerine Mart ayında Milas'ta yapılacak 10. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı hakkında da bilgi veren Zeki Erdoğan, Milas'taki fuarın bu yıl daha geniş katılımlı olacağını ve yeniliklerle açılacağını söyledi. Zeki Erdoğan daha sonra MİTSO yöneticilerini Eskişehir Çamlıca Fuar Alanı yönetimi ile görüştürdü. MİTSO Yöneticileri, Eskişehir Çamlıca Fuar Alanı yöneticilerine fuar alanının nasıl kurulduğu ve nasıl işletildiğine ilişkin çeşitli sorular sorarak bilgi aldılar.

           Öte yandan Eskişehir 8. Tarım Fuarı boyunca MİTSO standında görev yapan Oda personeli Zühal Ören ve Yeliz Çakır Meşelik, Eskişehirlilerin  MİTSO standına büyük ilgi gösterdiklerini belirterek, Eskişehirlilerin ilgilerinin özellikle coğrafi işaretli Milas zeytinyağlarında ve Milas çam balında yoğunlaştığını ifade ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X