Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Ülkü Ocaklarından "Hedef Kızılelma" Gecesi

ÖNDER HABER - Şahin ŞAHİN

Ülkü Ocaklarından
Bu içerik 654 kez okundu.

Milas Ülkü Ocakları Başkanlığı 21 Ekim 2018 Pazar günü ‘Hedef Kızılelma’ adlı bir konser etkinliği düzenliyor. Ünlü Sanatçı Ahmet Şafak’ın sahne alacağı etkinlik için başkan Hayrettin Gönül; “Millet olarak birlik ve beraberliğe fazlası ile ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde aziz vatandaşlarımızı bir araya getirmemize, kucaklaşmamıza vesile olacak bir program” diyerek tüm Milas halkını etkinliğe davet etti.

Milas Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından 21 Ekim 2018 Pazar günü düzenlenecek olan ‘Hedef Kızılelma’ adlı konser etkinliğinde, ünlü sanatçı Ahmet Şafak sahne alacak. Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül, düzenlenen etkinliğin ülkemizin yaşadığı şu zor günlerde toplumu bir araya getirecek, birlik ve beraberliğin sağlanacağı bir etkinlik olarak düşünüldüğünü belirterek; “Millet olarak birlik ve beraberliğe fazlası ile ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde hemşehrilerimizi bir araya getirmemize, kucaklaşmamıza vesile olacak bir program olacağını düşünüyoruz.

Düzenleyecek olduğumuz gecemizde Mehteran ekibi ve ünlü sanatçımız Ahmet Şafak Milaslı hemşehrilerimizle buluşacak. Etkinliğin, amacına uygun geçmesi adına titiz bir çalışma yürütürken, ‘Hedef Kızılelma’ adlı konser etkinliğimize bütün vatandaşlarımızı davet ediyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X