Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Birlik Başkanı Ayyıldız’dan Milaslı esnafa yardım sözü…

ÖNDER HABER - Adem KANKAYNAR

Birlik Başkanı Ayyıldız’dan Milaslı esnafa yardım sözü…
Bu içerik 207 kez okundu.

Muğla Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız, Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası’ndaki olağan yönetim kurulu toplantısına katıldı. Milaslı bakkalların sorunlarını bir kez daha Oda Başkanı Özay Sabancı ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarından dinleyen Birlik Başkanı Ayyıldız, çözümü için yardım sözü verdi.

Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Hizmet Binası’nda gerçekleşen olağan yönetim kurulu toplantısına katılan Muğla Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız, görüşülen gündem maddeleri üzerinde kişisel görüşlerini aktarırken, Milaslı bakkalların ve tekel bayilerinin sorunlarını bir kez daha oda başkanı ve yönetim kurulu üyelerinden dinledi.

Kendisine aktarılan sorunları dinleyen ve not alan Birlik Başkanı Şükrü Ayyıldız, sorunların çözümü konusunda başkan ve yönetim kurulu üyelerine söz verdi. Birlik Başkanı Ayyıldız’dan alınan söz için Oda Başkanı Özay Sabancı ve yönetim kurulu üyeleri ise Birlik Başkanı Ayyıldız’a, yönetim ve denetim kurulu adına teşekkür ettiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X