Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

KOM’DAN BU KEZ FARKLI BİR OPERASYON…

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR

KOM’DAN BU KEZ FARKLI BİR OPERASYON…
Bu içerik 828 kez okundu.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Milas Grup Amirliği, ilçemiz genelinde tefecilik olaylarına karıştığı iddia edilen 5 şahsın yanı sıra Milas Tapu Müdürlüğü’nde görevli iki memurun da rüşvet aldıkları gerekçesiyle düzenlenen operasyonla gözaltına aldı. Şüpheliler bugün sabah saatlerinde adliyeye çıkarıldılar.

 

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Milas Grup Amirliği tarafından bu kez farklı bir alanda operasyon yapıldı. İlçemiz genelinde tefecilik olaylarına karıştığı belirlenen 7 şahsı takibe alan ekipler, şahısların belli kişilere borç para verdikleri ve bu paralar karşılığında yüksek miktarda senet imzalattıkları bu senetleri ödemeyen şahısların da haciz yoluyla arazi ve taşınır-taşınmaz mallarına el koydukları ve tefecilik yaptıkları gerekçesiyle düzenledikleri operasyonla gözaltına aldılar.

Öte yandan Milas Tapu Müdürlüğü’nde görev yapan iki memurun rüşvet olaylarına karıştıklarını tespit eden ekipler, 4 ay süren teknik ve fiziki takibin ardından önceki gün başlatılan operasyonla iki memuru da gözaltına aldılar.

Rüşvet olayına karıştıkları iddia edilen K.Ç., L.T. ve M.T. ile tefecilik olayına karıştıkları öne sürülen; Ü.E., E.T.,  C.T., L.T., İ.T., T.T. ve M.D.adlı şüpheliler, Emniyet Müdürlüğü’nde yapılan sorgulamanın ardından bugün sabah saatlerinde adliyeye çıkarıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X