Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Muğla Gazeteciler Cemiyeti’nin 2018 yılı “Medya Başarı Ödülleri” kategorileri belli oldu

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR

Muğla Gazeteciler Cemiyeti’nin  2018 yılı “Medya Başarı Ödülleri” kategorileri belli oldu
Bu içerik 191 kez okundu.

Muğla Gazeteciler Cemiyeti’nden yapılan açıklamaya göre, Muğla Gazeteciler Cemiyetinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Medya Başarı Ödülleri”, 2018 yılı için Gazete, Televizyon ve Radyo ana başlıkları altında şu şekilde sıralandı.

GAZETE dalında, Haber, Spor Haber, Fotoğraf, Röportaj, Sayfa Düzeni dallarında, TELEVİZYON dalında TV Haber ve TV Programı dallarında, RADYO dalında ise Program dalında ödüller verilecek.

Açıklamada ayrıca şunlar belirtildi:

“Muğla Gazeteciler Cemiyeti basın meslek ödül kategorileri yukarıda belirtilmiştir. Meslektaşlarımız katılmak istedikleri kategoriye sadece 1 (bir) eserle müracaat edebilecekler. Katılımcıların eserlerini posta yoluyla veya elden 31 Ekim 2018 Çarşamba gününe kadar cemiyetimize ulaştırmasını rica eder, meslektaşlarıma sağlık, mutluluk ve başarılı bir çalışma dönemi dilerim.

Not: Geçtiğimiz yıllarda ödül dalları içerisinde bulunan köşe yazarlığı ve internet gazeteciliği kategorileri yönetim kurulu tarafından çıkarılmıştır. 

Ödüle layık görülen eser sahipleri, ödüllerini cemiyetimizin 2018 medya başarı ödüllerinin dağıtılacağı 16 Kasım 2018 Cuma günü Muğla CNS tesislerinde yapılacak gecede alacaklar.”

                                                                            

                                                                                 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X