Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

CHP Milas İlçe Başkanı Çöllüoğlu istifa etti

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR

CHP Milas İlçe Başkanı Çöllüoğlu istifa etti
Bu içerik 815 kez okundu.

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde, Milas Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı olan CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu, ilçe başkanlığından istifa ettiğine dair dilekçeyi, İl Başkanı Adem Zeybekoğlu’na verdi. Yeni İlçe Başkanı ise İlgin Göktepe oldu.

 

24 Haziran 2018 tarihinde yapılan Milletvekili Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, 9,5 yıl ilçe başkanlığı görevinden ayrılan ve CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı olan Suat Özcan’ın yerine, genel merkez tarafından ilçe başkanı olarak atanan Hüseyin Çöllüoğlu, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Milas Belediyesi Meclis Üyeliği Aday Adayı olmak için görevinden istifa etti.

Çöllüoğlu, istifa dilekçesini CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu’na verdi. CHP Milas İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de, yeni ilçe başkanını belirlemek üzere olağanüstü toplandı.

Edinilen bilgilere göre, Hüseyin Çöllüoğlu ile birlikte; Türkan Kaya, Cüneyt İlter, Kemal Dönmez ve Mustafa Özgülergil de meclis üyeliği için istifa eden yönetim kurulu üyeleri.

 

YENİ İLÇE BAŞKANI, İLGİN GÖKTEPE…

CHP Milas İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, bugün akşam saatlerinde olağanüstü toplanarak, yeni ilçe başkanının kim olacağını belirlediler. Yapılan görüşmelerin ardından İlgin Göktepe, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Milas İlçe Başkanı oldu.

Konuya ilişkin gelişmeleri yakından takip ederken, yeni gelişmeleri an be an sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X