Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

GETOB’dan “Havuz Suyu Operatörlüğü” Kursu

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR

GETOB’dan “Havuz Suyu Operatörlüğü” Kursu
Bu içerik 171 kez okundu.

Rekabetin  Fiyatta değil Hizmet Kalitesini arttırmakla yapılmasının doğruluğuna inanan GETOB yönetimi bu alanda önemli bir eksiği kapatmak için Havuz Suyu Operatörlüğü Kursu açtı.

Konuyla ilgili yazılı açıklamada bulunan GETOB Müdürü Cahit Sarıbey

“Hizmet kalitemizi arttırmak için  üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda ve  sektörümüzün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak eğitim çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

Milli Eğitim Müdürlüğü ile imzaladığımız Eğitim İşbirliği Protokolüne göre kurslarımıza devam ediyoruz. Bu bağlamda Havuz Suyu Operatörlüğü Kursumuzu açtık. Bu kurs gerçekten çok önemli. Neticede havuzlarda kullanılan kimyasallar direk olarak insan sağlığını ilgilendirdiği gibi aşırı kimyasal kullanımı aynı zamanda doğaya da zarar veriyor. Ayrıca fazladan ödenen kimyasal bedelleri de ekonomik bir kayıptır. Kursiyerlerimizi havuzların hazırlanması, bakımı ve işletilmesiyle ilgili konularda yönetmelik esaslarına göre eğitimden geçiriyoruz. Eğitimlerimiz teorik ve uygulamalı olarak gerçekleştiriliyor.

Kurs sonunda yapılacak sınavlarda başarılı olanlara Milli Eğitim Bakanlığından onaylı sertifikalar verilecek. kursa ilgi yoğun. Talep olduğu takdirde önümüzdeki aylarda aynı kursu yenilemeyi düşünüyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X