Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİTSO YÖNETİMİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR

MİTSO YÖNETİMİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Bu içerik 328 kez okundu.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve bazı yönetim kurulu üyeleri, kısa bir süre önce ‘Sarı Konak’ adıyla faaliyete başlayan işletmeye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz yıl Kahramanmaraşlı iş adamı Celalettin Güçlü tarafından satın alınarak yaklaşık bir yıl süren restorasyon çalışmalarının ardından kafeterya olarak hizmet vermeye başlayan Sarı Konak adlı işletmeye hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve bazı yönetim kurulu üyeleri, uzun yıllar ‘Tüccar Kulübü’ olarak hizmet veren, sonrasında ise atıl durumda bekleyen işletmenin bugünkü haline gelmesini sağlayan iş yeri sahibi Güçlü’ye teşekkür ettiler.

Şehrin tam ortasında ve hemen herkesin geçiş noktasında olan işletmenin Milas’a kazandırılmasının ticari anlamda önemli olduğu kadar sosyal anlamda da farklı bir anlam taşıdığını belirten MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer; “Kentin simgelerinden biri olan ve yıllarca tüccarlar kulübü olarak hizmet veren bu binanın atıl durumda kalması, Milaslı olarak hepimizi üzen bir durumdu. Geçen yıl Sayın Celalettin Güçlü bu binayı satın alarak ve aslına uygun bir biçimde restore ederek ilçemize yeniden kazandırdı. Bu anlamda bir Milaslı ve tüccarları temsil eden bir odanın yönetim kurulu olarak kendisine teşekkür ediyor, işletmenin uzun yıllar Milaslılara hizmet vermesini diliyoruz” derken işletme sahibi Celalettin Güçlü ise gerçekleşen ziyaret nedeniyle MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X