Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Öğretmenler Voleybol Turnuvasında Buluştular Gruplar ve Maç Trafiği Değişti

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR

Öğretmenler Voleybol Turnuvasında Buluştular  Gruplar ve Maç Trafiği Değişti
Bu içerik 376 kez okundu.

Milas Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan 24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Dr Mete Ersoy Ortaokulu Spor Salonunda oynanmaya başlandı.

2 grupta 18 takımın katılımıyla başlayan ve ilk gün karşılaşmaları ile devam eden Öğretmenler Voleybol Turnuvasında turnuvaya katılan voleybol takımlarının talebi doğrultusunda, hem gruplarda değişiklik hem de müsabakaların oynanışında değişiklikler yapıldı.18 takım 4 gruba ayrıldı ve maçlar 3 set yerine 5 set üzerinden oynanmaya başlandı.

 A Grubu Takımları

1-İmam Hatip Lisesi 2-Ortaköy Ortaokulu 3-Fen Lisesi 4-EML Turkuaz 5-Sakarya Okulu

B Grubu Takımları

1-Sınav Lisesi 2-EML Sarı 3-Remzi Ozan Okulu 4- Timuçin Biliktan Lisesi 5- Şehit Murat İnci Spor Lisesi

C Grubu Takımları

1-Anadolu Lisesi 2-Özge Koleji 3-Dr Mete Ersoy Ortaokulu 4-TEK Koleji

D Grubu Takımları

1-İMİ Koleji 2-Bilim Lisesi 3- 23 Nisan İlkokulu 4- Koru Yüksel Çağlar Ortaokulu

Mücadele 5 set üzerinden oynanıyor

Hafta içi Saat 18.00-21.00 arasında yapılacak olan voleybol turnuvası müsabakalarının hakemliklerini Ümit Demir, Filiz Beycur, Mustafa Emekli, Hasan Başaran, İbrahim Şahin, Onur Semiz, Tuncay İn, Merve Çakır ve Kemal Evren Keskin yapıyorlar.

24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol turnuvasının ilk gün karşılaşmaları öncesinde turnuvanın açılış konuşmasını yapan Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar dileyerek 24 Kasım Öğretmenler Voleybol Turnuvasının başarılı bir şekilde geçmesi dileklerini belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, turnuvanın ilk iki maçında önce Dr Mete Ersoy daha sonra ise EML Turkuaz voleybol takımlarının formalarını giyerek sahada mücadele etti.

Turnuvada Oynanan Maçların Sonuçları

İmam Hatip Lisesi:3 Ortaköy Ortaokulu:0

İMİ Koleji:3 Bilim Lisesi:0

Turnuvada Oynanacak Maçların Programı

5 Kasım Pazartesi

Saat 18.00 Anadolu Lisesi-TEK Koleji

Saat 19.30 Ortaköy Ortaokulu-Sakarya Okulu

6 Kasım Salı

Saat 18.00 Fen Lisesi-EML Turkuaz

Saat 19.30 23 Nisan İlkokulu-Koru Yüksel Çağlar Ortaokulu

7 Kasım Çarşamba

Saat 18.00 Şehit Murat İnci Spor Lisesi-Remzi Ozan İlkokulu

Saat 19.30 Anadolu Lisesi-Dr Mete Ersoy Ortaokulu

21.00 İmam Hatip Lisesi-Sakarya Okulu

8 Kasım Perşembe

Saat 18.00 Fen Lisesi- Sakarya Okulu

Saat 19.30 Sınav Lisesi-Şehit Murat İnci Spor Lisesi

9 Kasım Cuma

Saat 18.00 Özge Koleji-Dr Mete Ersoy Ortaokulu

Saat 19.30 Bilim Lisesi-Koru Yüksel Çağlar İlkokulu

Saat 21.00 İmam Hatip Lisesi- EML Turkuaz

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X