Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

AKUT MİLAS’A 35 YENİ GÖNÜLLÜ

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR

AKUT MİLAS’A 35 YENİ GÖNÜLLÜ
Bu içerik 453 kez okundu.

Bir süredir, yeni gönüllüler için çağrı yapan AKUT Milas Birimi’ne 35 yeni gönüllü karşılık verdi. AKUT Milas Birim Sorumlusu Mehmet Nergiz, “davetimize 35 yeni gönüllü karşılık verdi. Bu yeni gönüllü katımcıları ile önümüzdeki her Çarşamba günü saat 19:00’da başlayacak eğitim çalışmalarımıza başlayacağız” dedi.

Eğitim çalışmalarının Afet bilinçlendirme, Doğa’da arama, Kayıp kişi davranış profilleri, Kentsel arama-kurtarma, İnsarag malzeme tanıtımı, Enkaza yaklaşma ve giriş gibi teorik eğitimlerin Kasım ayı boyunca süreceğini daha sonra da eğitimlerin doğada uygulanma etkinlikleri ile süreceğini belirten Mehmet Nergiz, “eğitimleri tamamlayan arkadaşlar gönüllümüz olmuş olacak” dedi.

Eğitim çalışmalarının, I No’lu Sağlık Ocağı’nın arkasındaki  AKUT Milas Operasyon Merkezinde her çarşamba saat 19:00’da başlayacağını, yeni haberdar olan 7 Kasım Çarşamba günkü toplantıya gelebileceklerini belirten Mehmet Nergiz, “AKUT Milas ailesi olarak, emeği geçen herkese ve katılımcılara, ilgilerinden dolayı saygı ve sevgilerimizi sunarız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X