Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Kan’ ver, ‘Hayat’ ver!..

ÖNDER Haber / Mustafa KARATAŞ

‘Kan’ ver, ‘Hayat’ ver!..
Bu içerik 376 kez okundu.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde, ‘Kan ver Hayat ver’ sloganı ile Türk Kızılayı Muğla Şubesi ile ortaklaşa düzenlenen kan bağışı kampanyasının 4’üncüsü Milas’ta gerçekleşti.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde Türk Kızılayı Muğla Şubesi ile ortaklaşa düzenlenen kan bağışı kampanyasının 4’ncüsü Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün katkılarıyla gerçekleştirildi.

Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, Menteşe İlçe Emniyet Müdürü aynı zamanda da Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Tümer Yılmaz’ın katılımıyla başlayan kan bağışı kampanyasında, ünlü sunucu Ateş de polisleri yalnız bırakmadı.

Gönüllü polislerin ve vatandaşların kan bağışında bulundukları kampanyaya ilginin son derece yüksek olduğu gözlendi.

Kampanyanın Milas bölümünün gerçekleşmesine katkıda bulunan İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava; “Kan bağışının hayat kurtardığı gerçeğini artık toplum olarak hepimiz idrak etmiş durumdayız. Aynı zamanda bir vatandaşlık görevi olduğu bilinci içerisinde Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak bugün kan bağışı gönüllüsü olduk. Bu konuda Sayın Kaymakamımızın da gerçekten büyük desteği oldu. Kendisine de polis teşkilatı olarak teşekkür ediyoruz.

Öte yandan bu kampanyanın düzenlenmesine öncülük yapan Muğla İl Emniyet Müdürlüğümüz, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüz, Türk Kızılayı Muğla Şubesi ve kampanyaya katılan personelimize teşekkür ediyoruz” dedi.

   

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X