Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Haftanın En Önemli Maçı

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR

Haftanın En Önemli Maçı
Bu içerik 307 kez okundu.

Beçin Gençlikspor- Yeni Milasspor

Muğla Süper Amatör Küme Liginde yer alan 2 Milas futbol takımı, ligin üçüncü haftasında Ören Stadyumu’nda sahaya çıkıyorlar.

Cenk Atasoy’un antrenörlüğünü yaptığı Yeni Milasspor ile Cavit Bulgulu’nun antrenörlüğünü yaptığı Beçin Gençlikspor Futbol Takımları arasındaki lig maçı haftanın en fazla dikkat çeken ve izlenen maçı olacak.

2 takımında Süper Amatör Küme Liginde şampiyonluk hedefi olması nedeniyle Milas derbisi olarak nitelendirilen karşılaşma 11 Kasım Pazar günü Saat 14.00 te Ören Stadyumu’nda oynanacak.

Haftanın Maç Programı

Süper Amatör Küme Ligi

10 Kasım Cumartesi Saat 14.00

Dalyanspor- Ortakent Yahşispor

Dalaman Belediyespor-Gümüşlük Gençlikspor

11 Kasım Pazar Saat 14.00

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor- Yeni Milasspor

Muğla Üniversitesi- Köyceğiz Belediyespor

Düğerek Güneşspor- Karaovaspor

Turgutreisspor- Göcek Belediyespor

BAL Ligi Müsabakaları

11 Kasım Pazar Saat 14.00

Yatağanspor- Manavgat Belediyespor

Kepez Belediyespor-Ortaca Belediyespor

Konyaaltı Belediyespor-Burdur Bucak Oğuzhanspor

Didimspor Belediyespor- Kuşadasıspor

Tavas Birlikspor- Aydın 1923

Isparta Davrazspor- Kale Belediyespor

1.Amatör Küme Ligi Maçları

11 Kasım Pazar Saat 14.00

Milas Gençlikspor- Bafa Belediyesi Zeytinspor

Muğla Gençlerbirliği- Özpisispor

Menteşe Yerküpespor- Bodrum Göltürkbüküspor

Bodrum Yalı Gençlikspor- Güllük Belediyespor

U17 Ligi Maçları

10 Kasım Cumartesi Saat 14.00

Gündoğanspor- Beçin Gençlikspor

Erginspor- Yatağanspor

U15 ligi Maçları

 11 Kasım Pazartesi Saat 14.00

 Milas Gençlikspor-Karaovaspor

Bitezspor- Bodrum 1925

Turgutreisspor- Gümüşlük Gençlikspor

2. Lig Maçları

10 Kasım Cumartesi Saat 13.30

 Kırklarelispor- Fethiyespor

11 Kasım Pazar Saat 13.30

 B.B.Bodrumspor- Uşakspor

3. Lig Maçı

10 Kasım Cumartesi Saat 13.30

Bucaspor- Muğlaspor 

Voleybol Ligi Maçları

1 Lig Karşılaşması

10 Kasım Cumartesi Saat 14.00

Büyük Erkekler

Milas Belediyesi - Konya Seydişehir Belediyesi Sanayispor

Genç Erkekler Ligi

10 Kasım Cumartesi Saat 17.00

Menteşe Belediyespor- Milas Belediyespor

Küçük Kızlar Ligi

10 Kasım Cumartesi Saat 16.00

 Milas Belediyesi- Bodrum İhtisasspor A

Saat 17.30

Milas Erginspor- Turgutreisspor

 

 

 

-

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X