Ak Parti İlçe Teşkilatı 5000 Kişilik Geceye Hazırlanıyor

Ak Parti Genel Merkezi tarafından İlçe Başkanlığı görevine devam eden Ak Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik, yeni yönetim kurulu üyeleri ile Milas'ta 5000 kişilik birlik ve dayanışma yemeğine hazırlanıyor.

Ak Parti İlçe Teşkilatı 5000 Kişilik Geceye Hazırlanıyor
  • 20 November 2023, Monday 10:39

Yeni yönetim kurulu ile birlikte gerçekleşen ilk toplantının ardından birlik ve beraberliği sağlayacak bir gece ile seçim startını vermeyi planlayan Ak Parti Milas İlçe Teşkilatı, 24 Kasım 2023 Cuma günü Milas İlçe Stadı'nda gerçekleşecek birlik ve dayanışma gecesi ile saha çalışmalarına başlıyor.

Yeni yönetim kurulu üyelerinin de tanıtılacağı geceye Ak Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgöz, İl Başkanı Gültekin Akça, Cumhur İttifakının mevcut belediye başkanları, ilçe yöneticileri ve Ak Parti Genel Merkezi’nin belirleyeceği isimlerin katılacağı belirtildi.

Ak Parti Milas İlçe Teşkilatı havanın yağışlı olması durumunda ise geceye iki gün kala sosyal medya hesaplarından ayrıca basın aracılığı ve tek tek üyeleri arayarak gerçekleştirilecek gecenin ileri bir tarihe ertelendiğini bildirecek.

Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Mahalle Başkanları'nın birlikte organize olarak hazırlıklarına devam ettiği gece ile ilgili açıklama yapan Ak Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik, “Herşeyin en güzeline layık olan Milas'ın her bir noktasındaki vatandaşlarımızı bu özel geceye davet ediyorum.” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık