Avukatlara şiddete tepki yürüyüşüne Milas’tan da destek verilecek

Bodrum’da geçtiğimiz günlerde uğradığı silahlı saldırı sonrası emekli icra müdürü Özcan Çavdar ile birlikte yaşamını kaybeden Avukat Mehmet Erdal Çam'a yönelik saldırı meslektaşları tarafından protesto edilecek.

Avukatlara şiddete tepki yürüyüşüne Milas’tan da destek verilecek
  • 26 September 2023, Tuesday 11:41

27 Eylül 2023 Çarşamba günü saat 11:00'de yapılacak olan saldırıya tepki yürüyüşü ve basın açıklamasına Muğla Barosu Milas İlçe Temsilciliği de katılım yaparak destek verecek.

Muğla Barosu Bodrum Temsilcisi Avukat Onursal Özbek yaptığı açıklamada “Yalnızca mesleğimizi ifa ettiğimiz için saldırıya uğruyor, ölüyor, öldürülüyoruz. Artık Yeter! 27 Eylül 2023 Çarşamba günü saat 11:00' de meslektaşımız Av. Mehmet Erdal Çam'ın katledildiği Bodrum'da Türkiye Barolar Birliği Başkanı ve Yönetimi, Baro Başkanları ve meslektaşlarımızın katılımıyla, cübbelerimiz ile birlikte, haklarımızı savunmak, mesleğimize ve meslektaşlarımıza yönelik saldırılara başkaldırmak için düzenlenecek yürüyüşe ve akabinde yapılacak basın açıklamasına sizleri davet ediyoruz. Biliyoruz ki biz birlikte güçlüyüz” dedi.

Özbek, yürüyüş güzergâhınınım Neyzen Tevfik Caddesi’nden Bodrum Belediye Meydanı’na olacağını ve yürüyüşün basın açıklaması ile sona ereceğini söyledi.

Muğla Borusu Milas İlçe Temsilcisi Ozan Güngör, “27 Eylül Çarşamba günü Bodrum’da düzenlenecek olan saldırıya tepki yürüyüşü ve basın açıklamasına bizde Milas İlçe Temsilciliği olarak katılarak destek vereceğiz. Mesleğimize ve meslektaşlarımıza yönelik saldırıları kınıyoruz.” Dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık