Babalar Günü’ne özel, 'babalar ile çocukların dansı' beğeni topladı

Özel Milas Anaokulu tarafından düzenlenen yıl sonu etkinliği, minik öğrencilerin öğretmenleri eşliğinde sergilemiş olduğu performans ile renklendi. Babaların çocuklarıyla yapmış olduğu dans gösterisi ise izleyicilerin beğenisini alarak büyük alkış topladı.

Babalar Günü’ne özel, 'babalar ile çocukların dansı' beğeni topladı

Özel Milas Anaokulu tarafından Atatürk Kültür Merkezi’nde yıl sonu etkinliği düzenlendi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın seslendirilmesiyle başlayan programın açılış konuşması Özel Milas Anaokulu Kurucu Müdürü Nazlı Yıldız tarafından yapıldı.

Çocukların toplum önünde kendini ifade edebilme, kendilerine olan güvenlerini artırma, büyüdüklerinde tatlı anılarının olduğu bir gün yaşatmak için programı hazırladıklarını belirten Yıldız, “Bütün bir yıl boyunca öğrencilerimiz büyük bir gayret ve özveriyle çalıştılar. Okul hayatlarının en önemli adımlarından biri olan anaokulunu her biri başarıyla tamamladılar. 6 yaş grubunu okulumuzdan uğurlamanın hüznü, diğer yaş gruplarıyla önümüzdeki sene yeniden bir arada olmanın sevinciyle bir yılı daha geride bırakmış bulunuyoruz. Bütün bir yılın yorgunluğunu, öğrencilerimiz ve siz değerli velilerimizle atacak olmaktan çok mutluyuz. Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ederiz. Okulumuz ana sınıfından mezun olan öğrencilerimize öğrenim hayatlarında başarılar diliyor, tüm öğrencilerimi tebrik ediyor, iyi seneler diliyorum” dedi.

Yıldız’ın konuşmasının ardından program, Susam Sokağı sınıfı öğrencileri tarafından  “Andımız” okunup “İzmir Marşı” seslendirilmesiyle devam etti.

Uğur Böcekleri ve Susam Sokağı sınıfı öğrencilerinin kep atma töreninden sonra ise Uğur Böcekleri, Neşeli Yıldızlar, Gülen Yüzler, Susam Sokağı ve Elma Şekerleri sınıfı minik öğrencileri tarafından dans, jimnastik, İngilizce gösterileri sahnelendi. Miniklerin renkli kıyafetleriyle sergiledikleri performans ise izleyiciler tarafından tam not aldı.

BABALAR VE ÇOCUKLARI DUYGULANDIRDI

Elma Şekerleri sınıfı öğrencileri ise Babalar Günü’ne özel bir dans sergilediler. Erkek çocuklar babalarıyla yöresel halk oyunları oynarken, kız çocukları ise Yeni Türkü tarafından seslendirilen “Bana Bir Masal Anlat Baba” şarkısı eşliğinde dans etti. İzleyenleri duygulandıran babalar ve çocukları uzun süre izleyenlerden alkış aldı.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık