Başkan Akar, üreticilerin mağduriyetlerinin giderildiğini açıkladı

​​​​​​​Milas Ziraat Odası Başkanı Kahraman Akar, elektrik direklerinden çıkan yangında mahsulleri zarar gören çiftçiler ile şimşekten dolayı koyunları ölen vatandaşın mağduriyetinin giderildiğini açıkladı.

Başkan Akar, üreticilerin mağduriyetlerinin giderildiğini açıkladı
  • 27 August 2023, Sunday 20:52

Milas Ziraat Odası Başkanı Kahraman Akar, Bahçeyeni mahallemizde elektrik direklerinden çıkan yangında mahsulleri zarar gören üreticilerin yaşadığı mağduriyetin giderilmesinden ötürü Aydem müdürüne teşekkür ederken, Kırcağız mahallesinde şimşekten dolayı koyunları ölen vatandaşın da koyunlarını aldıklarını söyledi.

Başkan Akar’ın “Üreticilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz” diyerek yaptığı açıklama şu şekilde;  Bahçeyeni mahallemizde elektrik direklerinden çıkan yangında vatandaşlarımızın mahsulleri zarar görmüştü. Aydem müdürümüz ve girişimlerimiz sonucunda mağduriyetleri giderildi, kendilerine teşekkür ediyorum. Ayrıca  Kırcağız  mahallesinde şimşekten dolayı koyunları ölen vatandaşımıza da koyunlarını aldık ve teslim ettik. Mağduriyetlerine bir nebze yardımcı olabildiysek ne mutlu bize.”

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık