Başkan Tokat, “Bayramın tüm hemşehrilerimize, insanlığa barış, huzur ve bereket getirmesini dilerim”

Başkan Tokat, “Bayramın tüm hemşehrilerimize, insanlığa barış, huzur ve bereket getirmesini dilerim”

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın Kurban bayramı mesajı şu şekilde;

“Birlik ve beraberliğin, neşe ve barışın simgesi olan bayramlarımız üzüntülerin bir nebze de olsa azaldığı, mutluluk kaynağına dönüşen özel ve güzel günlerdir. Birbirimize kenetlendiğimiz ve manevi yönümüzü kuvvetlendirdiğimiz bayramlarımız, ülkemiz için önemli birer zenginliktir.

Büyüklerimizi saydığımız, küçüklerimize değerlerimizi aşıladığımız bayram öncesinde siz değerli hemşehrilerimizden ricamız, ister memleket hasretini gidermek için, ister tatil amaçlı olsun yolda geçirecekleri zaman dilimlerinde trafik kurallarına uymaları olacaktır.

Milas Belediyesi olarak da bayrama hazırız. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla vatandaşlarımızın huzur içerisinde bayrama girmeleri için yoğun çaba gösterdik. Bayram tatili süresince de vatandaşlarımızın huzur ve refahını sağlamak için görevimizin başında olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle dayanışma ve yardımlaşmanın ön plana çıktığı Kurban Bayramı'nızı en içten duygularımla kutlar; bayramın tüm hemşehrilerimize, insanlığa barış, huzur ve bereket getirmesini dilerim...”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık