Başkan Tokat’tan sanayi esnafına ziyaret

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, bugün sanayi esnafını ziyaret etti. Sanayi esnafına bereketli kazançlar dileyen Başkan Tokat, esnaflarla sohbet etti.

Başkan Tokat’tan sanayi esnafına ziyaret
  • 31 Mayıs 2021, Pazartesi 9:16

Ziyaretleri esnasında Başkan Tokat’ a Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü H. Arda Varol ve Zabıta personelleri eşlik etti.

“Esnaflarımızın Her Zaman Yanındayız”

Sanayi esnafını ziyaret eden Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat esnafın istek ve taleplerini dinledi. Sorunların çözümü konusunda belediyenin yetkili birimlerini arayarak, talimat veren Başkan Tokat, esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu. Sosyal medya hesabından gerçekleştirilen ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Tokat, esnafların her zaman yanında olduklarını belirterek, “Bugün güneşli bir Cuma gününe sanayi esnafımızı ziyaret ederek başladık. Hem yurttaşlarımızın taleplerini dinledik hem de esnaflarımıza hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledik.” dedi.

“Başkan Tokat’a Esnaflardan Teşekkür”

Ziyaret esnasında Başkan Tokat’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Sorunların çözümü noktasında ilgili birimleri arayarak talimat veren Başkan Tokat’a, göstermiş olduğu ilgiden dolayı yurttaşlar teşekkür etti.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık