CHP MİLAS BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI HALİL MUTLU, BİR KEZ DAHA ÖNSEÇİM ÇAĞRISI YAPTI…

Cumhuriyet Halk Partisi Milas Belediye Meclis Üyesi ve 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde partisinden Milas Belediye Başkan Aday Adayı olan Halil Mutlu, 2023 yılının son günlerini sahada, partisinin üye ve delegesi başta olmak üzere Milaslıların arasında geçirdi. Gittiği her mahalle önseçim çağrısını yineleyen Mutlu; “Başta kendi partimizin tabanı olmak üzere seçimlere güçlü girmek, kırgın-küskün yaratmadan seçimleri kazanmak istiyorsak en demokratik yöntem olan sandığı, üyemizin önüne koymak zorundayız” diyor.

 CHP MİLAS BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI HALİL MUTLU,  BİR KEZ DAHA ÖNSEÇİM ÇAĞRISI YAPTI…
  • 02 January 2024, Tuesday 18:49

Aday adaylığı sürecinde saha çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Milas Belediye Başkan Aday Adayı Halil Mutlu, kendisine eşlik eden belediye meclis üyesi aday adaylarıyla birlikte parti tabanını oluşturan üye ve delegelerle buluşmalarına, 2023 yılının son günlerinde de devam etti.

Mutlu, Selimiye ve Beçin mahallelerinin yanı sıra; Dörttepe, Boğaziçi, Meşelik, Kemikler, Gürçamlar, Kazıklı, Bozbük, Kıyıkışlacık, Bozalan, Alatepe, Çamköy, Kafaca, Kızılcayıkık, Kargıcak ve Kırcağız mahallelerini de içine alan tüm mahallelerini ziyaret ederek adaylık sürecini ve hedeflerini anlattı.

Seçim yönteminin henüz netleşmediğini ancak kendisinin ön seçim istediğini dile getiren Mutlu; “2009 yılında il genel meclisi üyesi adaylığı ve 2019 yılı belediye meclis üyesi adaylığımda da ön seçimlerle en ön sıralardan seçilmiştim. Yine aynı şekilde siz değerli üyelerimiz ve delegelerimizin teveccühüyle Belediye Başkan adayınız olarak seçilmek istiyorum” dedi.

MİLASLILAR, ‘İKTİDARIN NİMETLERİNDEN YARARLANMA FIRSATINI KAÇIRMA’ YALANINA KANMAYACAK KADAR BİLİNÇLİ SEÇMENDİR”

Mutlu, “Son 22 yıldır ülkeyi tek başına yöneten zihniyetin sanki işbaşına yeni gelmiş gibi vatandaşa sabret, şükret gibi söylemlerin dışında bir icraatı yok. Kendi sebep oldukları her şeyi dış güçlere bağlayan bu iktidarın birkaç milyon dolar için özellikle Arap ülkelerine el-avuç açmasını hiç birimiz içimize sindiremiyoruz. Yap-İşlet-Devret modeliyle sadece yandaşlarına milyon dolarlar kazandıran iktidar; çalışana, emekliye, memura geldiğinde bütçe diyor. 5 yıl önce İstanbul ve Ankara’yı kaybetmeyi bir türlü içlerine sindiremeyenler şimdiden vatandaş üzerinde algı yaratarak, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde hizmet istiyorsanız iktidarın adayına oy verin diyor. Milaslı seçmen bu yalana kanmayacak kadar bilinçlidir. Ben ve arkadaşlarım da böylesine bilinçli seçmenin karşısına bu kente hizmet edecek her türlü plan ve projeyi, kaynağıyla birlikte hazırlayarak çıkıyoruz. Milas’a ve Milaslılara hizmet için kendi özkaynaklarımız yeterlidir. Önümüzdeki 5 yılda bu kentin sorunlarını ortadan kaldıracak, yüzlerin güldüğü, mutlu insanların yaşadığı modern bir şehir haline getirmeye kararlı, bilgi ve birikime sahibiz” diyerek, bir an önce sandığın Cumhuriyet Halk Partili üyenin önüne konulmasını beklediklerini vurguladı.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık