CHP Milas İlçe Başkanlığı tarafından sandık güvenliği eğitimleri verilmeye başlandı

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri için Milas ilçesinin tüm mahallelerinde kurulan 379 sandık ile Milas-Bodrum Havaalanı gümrüğünde kurulan  1(Bir) sandıkta görevlendirdiği Asil, Yedek ve Gözlemci üyelere  CHP Milas İlçe Başkanlığı Eğitim Sekreteri Canan Çelenk tarafından hazırlanan bir plan dahilinde seçimlere kadar eğitim verilmeye başlandı.

CHP Milas İlçe Başkanlığı tarafından sandık güvenliği eğitimleri verilmeye başlandı
  • 27 April 2023, Thursday 11:14

İlki, Aşkıdil Akarca Sahnesi’nde yapılan eğitimlere CHP’nin sandık görevlileri katılıyor. CHP  Parti Okulu Eğitmeni Mehmet Yaşar YİĞİT tarafından verilen eğitimlerde görevli üyelere oylama başlamadan, oylama süresince ve oylama bittikten sonra yapılacak iş ve işlemlerle ilgili uygulamalı ve slaytlar kullanılarak çok sıkı ve titiz bir eğitim verildi.

Eğitimleri veren parti Eğitmeni Mehmet Yaşar YİĞİT “ülkemiz için hayati derecede önemli olan bu seçimde sandık başında görevlendirilen üyelerimizin görevleri ile A’dan Z’ye yapacakları iş ve işlemlerle ilgili bilgiler tarafımdan verilmektedir. Üyelerimize sandık başlarında yapılacak hataların en aza indirilmesi, hatta tamamen ortadan kaldırılması ile sandık güvenliğinin sağlanması konusunda hassasiyet kazandırmak amacıyla bu eğitimler verilmektedir. Eğitim almamış hiçbir üye kalmayıncaya kadar eğitimlerimiz sürdürülecektir” dedi.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık