Image Slider
Fevzi Topuz
Mehmet Cayirli

Dans kursları başlıyor

Milas Belediyesi’nin gerçekleştireceği dans kurslarının kayıtları başladı. Pandemi tedbirlerine uygun olarak gerçekleştirilecek kurslarda vatandaşlar, sanatla, müzikle iç içe kaliteli zaman geçirerek sosyalleşecekler.

Dans kursları başlıyor
  • 25 August 2021, Wednesday 10:54

Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde gerçekleşen ve alanında uzman hocaların derslere gireceği Latin Dansları Kurslarından yurttaşlar, ücretsiz olarak faydalanabilecek.

 “Kurslar Pandemi Tedbirlerine Uygun Şekilde Gerçekleşecek”

Dans grupları 12 kişi ile sınırlandırılırken kurslar, pandemi tedbirlerine uygun bir şekilde haftada 1 gün olacak şekilde gerçekleşecek. Latin dansları kursuna 14-17 yaşları arası ve 18 yaş üzerindeki yurttaşlar katılabilecek ve Milas Dans Kulübü’nde verilecek kurslarla ilgili detaylı bilgiyi 0252 513 31 16 no’lu iletişim numarasından alabilecekler.

“Müzikle ve Sanatla İç İçe Olmak Çok Önemli”

Gerçekleştirilecek kurslarla ilgili konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Pandemiden dolayı uzun bir süredir bu kursları gerçekleştiremiyorduk. Pandemi tedbirlerine uygun şekilde ve normalleşmeyle birlikte kurslarımıza tekrar başlıyoruz. Yurttaşlarımızın sanatla ve müzikle iç içe olması çok önemli. Hemşehrilerimiz kurslarla ilgili bilgi almak için 0252 513 31 16 no’lu telefonu arayabilir ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek kurslara kayıt yaptırabilir.” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık
siteacilis