Deprem Master Planı Çalışması bugün..

Milas Belediyesi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Bugün saat 14.00’de Prof. Dr. Hasan Sözbilir’in katılımıyla Milas’ın Deprem Master Planı’nın sunum ve çalışması toplantısı gerçekleştirilecek.

Deprem Master Planı Çalışması bugün..

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat’ın öncülüğünde gerçekleştirilecek Milas İlçesi Deprem Master Planı çalışma toplantısı, Muğla’nın birinci derece deprem bölgesi olmasından ötürü kent için yapılan en önemli hizmetlerden bir tanesi olarak gösteriliyor. Yarın saat 14.00’de, Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda düzenlenecek olan Milas İlçesi Deprem Master Planı Sunum ve Çalışma Toplantısı’na konuşmacı olarak, 9 Eylül Üniversitesi Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir katılacak. Gerçekleştirilecek toplantı, Milas Belediyesi Facebook ve Youtube hesaplarından da canlı olarak yayınlanacak.

Katılım Sınırlı Olacak..

Pandemi nedeniyle, toplantı salonu özel olarak dizayn edilecek ve aslında çok daha geniş yapılması düşünülen toplantıyı vatandaşlar canlı olarak izleyebilecekler. Toplantıya, Milas Belediye Meclis Üyeleri, Belediyenin ilgili teknik personeli, Oda temsilcileri, Büyükşehir’den bir temsilci ve basın katılabilecek.

“Türkiye’de Bir İlki Gerçekleştiriyoruz”

Özellikle İzmir’de meydana gelen 6.9 şiddetindeki depremin ardından, kentlerin depreme hazırlığının son derece önemli olduğunu belirten Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, “Milas İlçesi Deprem Master Planı ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Deprem ülkemizin en büyük ve en acı gerçeği. Bizler Milas Belediyesi olarak bu gerçeğin farkındayız ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, yarın saat 14.00’de 9 Eylül Üniversitesi Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir'in katılımıyla Milas İlçesi Deprem Master Planı sunum ve çalışma toplantımızı gerçekleştiriyoruz.” dedi. Milas’ın depreme hazırlığı anlamında çok önemli bir işe imza atılacağını belirten Tokat, “Her şey Milas için, her şey değerli hemşerilerimizin güvenliği ve huzuru için. Tüm vatandaşlarımızı Milas Belediyesi Facebook ve Youtube hesaplarından bu değerli toplantıyı takip etmeye davet ediyorum.” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık