Dikkat! Elektrik kesintisi

Dikkat! Elektrik kesintisi
 

ADM Milas İşletme Yöneticiliği’nden verilen bilgiye göre, 22 Aralık Çarşamba günü 01:30-03:30 saatleri arasında ve 03:30-05:30 saatleri arasında Milas Şehir Merkezi genelinde,

22 Aralık Çarşamba günü 10:00-15:00 saatleri arasında Bayır, Sekköy, Gürceğiz, Akçakaya, Çakıralan, Dereköy, Yoğunoluk, Pinar, Kalem ve Menteşe ilçesi Dağpınar genelinde ve bölgede bulunan TKİ (Yeniköy-Kemerköy kömür işletmelerinde), Yeniköy-Kemerköy Elektrik Üretim SosyalSitelerinde ve Dereköy Hamsu-Ören pompaları gibi özel trafolu yerlerde elektrik enerjisi kesintisi uygulanacaktır. Aynı trafo merkezinden enerjili ilçemize bağlı Ören, Türkevleri, Çökertme, Gökbel, Alatepe, Kultak Mahalleleri ve Menteşe İlçesi Sarnıç Akbük Mahallesi, Bodrum ilçesine bağlı enerji nakil hattından enerjilendirilerek kısıt şartlarında elektrik verilecektir.

23 Aralık Perşembe günü 01:30-03:30 saatleri arasında DHMİ Bodrum Milas Havalimanında TAV,

Aynı gün 03:30-05:30 saatleri arasında Baharclı ve Bahçeköy Mahalleleri genelinde, Beçin Mahallesi Karakaya mevkiinde, Devlet Hava Meydanları Komutanlığı’nda ve bölgede bulunan özel trafolu yerlerde  elektrik enerjisi kesintisi uygulanacaktır.

Yapılacak olan çalışmaların programlı elektrik kesintisi için belirtilen saaten once bitmesi halinde, ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verileceğinden, jeneratör kullanan abonelerin, kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmalarının faydalı olacağı bildirilmiştir. Elektrik kesintesi hakkında bilgi almak ve bu konuda sorunların iletilmesi için vatandaşlarımız 186 çözüm merkezi hattını arayabilirler.

İlgili vatandaşlara duyurulur.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık