Dizi ve sinema oyuncusu Semih İğdigül  sokak hayvanları için öğrencilerle buluştu

Sokak hayvanlarının yaşadıklarına dikkat çekmek için, Türkiye'nin birçok ilini motosikleti ile dolaşarak sahne gösterisi yapan, dizi ve sinema oyuncusu Semih İĞDİGÜL, Milas Belediyesinin katkılarıyla Milas’ta öğrencilerle buluştu.

Dizi ve sinema oyuncusu Semih İğdigül  sokak hayvanları için öğrencilerle buluştu
  • 12 Aralık 2019, Perşembe 9:31

Milas’ta Orta Okul  ve Lisesi öğrencileri ile buluşan Semih İĞDİGÜL, sokak köpeklerinin durumlarını, aç kalmalarını, hayvan barınaklarına verilmelerini ve yalnız bırakılmalarının zorluklarını anlatan gösterisini sundu. Ardından, sokak hayvanlarına eziyet edilmemesi, özellikle kış mevsiminde sokak hayvanlarının aç ve susuz bırakılmaması,  petshoplardan hayvan alınmaması gerektiği vurgusunu yapan görseller izletti. Semih İğdigül tarafından hazırlanan gösteriyi Milas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlı ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Bekir Güney de ilgiyle izledi.
Gösteri sonunda açıklamalar yapan Semih İĞDİGÜL Eğitim şart diyerek, Türkiye'yi karış karış dolaşmaya başladım. Okullarda minik yüreklerle, genç yüreklerle, büyük yüreklerle bir araya geldim. Güldük, eğlendik yeri geldi ağladık. Ben  birikimlerimi güzel kardeşlerimle paylaşmaya çalışıyorum. Her gittiğim yerde unutulan bazı şeyleri hatırlatıyorum. Sokakta hayvana işkence var, ölüm var, lütfen duyarlı olalım" dedi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık