İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu 

2022-2023 eğitim-öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla Milas’ın 146 okulunda öğrenim gören 25 bin 526 öğrenci, karnelerini alacak.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu 

Bu doğrultuda bir sosyal medya paylaşımı yapan Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü Akın Aydın, “Öğrencilerin karne heyecanını hep birlikte paylaşıyoruz” dedi.

Aydın’ın açıklaması şu şekilde;

“2022-2023 eğitim öğretim yılı, 16 Haziran 2023 tarihi itibarıyla sona ererken ilçemizde 146 okulumuzda, 25 bin 526 öğrencimiz, bütün bir yılın emeğinin karşılığını ortaya koyan karnelerini alıyorlar. Öğrencilerimizin karne heyecanını hep birlikte paylaşıyor, bir eğitim öğretim yılını daha sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Karne alan tüm öğrencimizi kutluyorum. Karne notunuz ne olursa olsun umutlarınızı, cesaretlerinizi, inançlarınızı yitirmeyip hep diri tutmanız, her zaman her yerde başarılı olmak için buna inanmanız ve çalışmanız gereklidir. Bizler, anne babalarınız, hepimiz sizlere destek olmak için mutlu bir eğitim ortamında başarılı olmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Yaz tatilini dinlenerek, yararlı aktiviteler yaparak, okuyarak, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmenizi ve yeni eğitim öğretim yılında okul bahçelerini cıvıl cıvıl seslerinizle şenlendirmenizi, sınıfları neşe içinde doldurmanızı diliyorum. Öğretmenlerimizin eğitim öğretim yılı boyunca göstermiş olduğu özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, tüm öğretmen, öğrenci ve ailelerine iyi tatiller diliyorum.”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

Milas eczane
Site en altı
yukarı çık