Malatya Yeşilyurt'tan Büyükşehir'e 'cumhur' Ziyareti

MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya ve yönetim kurulu, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.

Malatya Yeşilyurt'tan Büyükşehir'e 'cumhur' Ziyareti
  • 11 Mart 2021, Perşembe 15:31

MALATYA (İGFA) - Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret eden MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, önümüzdeki dönemde yapılacak projelerle ilgili istişarelerde bulundu.

Pandemi dolayısıyla uzun süredir Başkan Gürkan ile bir araya gelemediklerini belirten MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya,  Cumhur ittifakı Yeşilyurt teşkilatı olarak Büyükşehir Belediye Başkanı'nın her daim yanında olduklarını söyledi.

Siyasi Partilerin demokrasinin vazgeçilmez unsurları olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, MHP’nin değerli yöneticileri ile görüş ve önerileri her zaman kendileri için anlamlı olduğunu belirterek,  belediyenin tüm birimleri olarak yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını söyledi.  "Cumhur ittifakı memleketin istikbaline matuf olan ve memleketin geleceğini düşünen bir ittifak" olduğunu Başkan Gürkan, "Bu anlamda da Cumhur ittifakımızın MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı ve teşkilatını ağırlamak bizlere onur vermiştir. Bizlere güvenenlerin güvenlerine layık olma noktasında Malatya’mızı istikbale götürürken daha güzel, çağdaş ve modern bir şehircilik anlayışının Malatya insanıyla tanışması ve hizmetin sunulması noktasında ekibimizle birlikte yoğun bir çalışma içerisinde olacağız” diye konuştu.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık