Milas Belediyesi’nden Çok Güzel Bir Etkinlik!..

​​​​​​​“EVDE MÜZİK FESTİVALİ”

Milas Belediyesi’nden Çok Güzel Bir Etkinlik!..
  • 21 Aralık 2020, Pazartesi 16:38

Milas Belediyesi, pandemi süreci nedeniyle mağdur olan ve sahne alamayan müzisyenlere yardım elini uzatarak, sanatçılara destek oluyor. Bu amaçla Milas Belediyesi, Muğla Müzisyenler Derneği işbirliği ile konserler düzenliyor. 21 Aralık Pazartesi gününden itibaren başlayan konserler beş gün boyunca belediye sosyal medya hesaplarından yayınlanmaya devam edecek.

Yerel Müzisyenler Sahne Alacak

Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleşecek olan konserlerde yerel müzisyenler sahne alacak. Müzisyenler birbirinden güzel parçalar seslendirerek, izleyicilere müzik ziyafeti sunacak. Pandemi önlemleri kapsamında seyircinin olmayacağı konserler, Milas Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanarak, izleyiciye ulaşacak.

Dün konserlerin ilki, saat 14:00’den itibaren belediyenin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlandı. İlk konserde Muğlalı yerel sanatçılar, Milasımızın ünlü müzisyenlerinden Nazmi Yükselen’in derlediği “Karaova Düğünü” ve “Ormancı”yı da seslendirdiler.

Başkan Tokat’a Müzisyenlerden Teşekkür

Pandemi sürecinin zorluğuna değinen sanatçılar; “Müzisyenliğin çok zor olduğu şu günlerde, bizlere destek olduğu için Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat’a teşekkür ediyoruz” dediler.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık