Milas’ta müdür atamaları yapıldı. ​​​​​​​İşte yeni okul müdürleri

Milli Eğitim Bakanlığı 2023 yılı yeniden yönetici görevlendirme yönetmeliği kapsamında 4 yılı ve 8 yılı dolduran okul müdürü yöneticilerin atamaları yapıldı. Milas’ta son atamalarla birlikte ilçe genelinde 9 okulda müdür değişikliği gerçekleşti.

Milas’ta müdür atamaları yapıldı. ​​​​​​​İşte yeni okul müdürleri

Buna göre yapılan değişiklikler şu şekilde:

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü olan Ahmet Özal Kavukoğlu Milas Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürlüğü’ne, Havva Ersoy Anaokulu Müdürü olan Berrin Ankaralı Dibekdere İzzet Özcan İlkokulu Müdürlüğü’ne, Milas Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü olan Ali Pilavcı Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne, Milas Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü olan İsmail Aslan Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi Müdürlüğü’ne, Remzi Ozan Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim Merkezi Müdürü olan Muhammet Mercan Havva Ersoy Anaokulu Müdürlüğü’ne, Ovakışlacık İlkokulu Müdürü olan Salih Serin Derince İlkokulu Müdürlüğü’ne Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürü olan Tunahan Bayram Cumhuriyet İlkokulu Müdürlüğü’ne, Milas Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Veysel Öz Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü’ne, Mumcular Sitare Özkan Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü olan Abdullah Er Milas Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne atandı.

Görev yerleri değişmeyen müdürler ise Kafaca Ortaokulu Müdürü Hasan Soytaş, Sakarya Ortaokulu Müdürü İbrahim Şahin, Milas Gümüşlük Anaokulu Müdürü Seden Yavuz, Bafa İlkokulu Müdürü Mustafa Özdemir oldu.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık