MİTSO SEÇİMLERİNE İTİRAZ YOK

​​​​​​​Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanları yarın seçiliyor..

MİTSO SEÇİMLERİNE İTİRAZ YOK
  • 05 October 2022, Wednesday 12:56

            Milas Ticaret ve Sanayi Odasının Pazartesi günü yapılan seçimlerine tek liste olarak katılan ve on meslek komitesinin onunda da firesiz seçimi kazanan Reşit Özer ve Mustafa Yüksel, oda üyelerine teşekkür ettiler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel seçimde, MİTSO'nun tam bir birlik içinde olduğunun görüldüğünü belirterek "üyelerimize çok teşekkür ediyoruz" dediler.

            MİTSO’DA önceki gün saat 17.00'ye kadar hiçbir itiraz gelmeyince 10 meslek komitesi ve oda meclisi için yapılan seçimlerin sonuçları kesinleşmiş oldu. İlçe Seçim Kurulu, meclis ve yönetim kurulu başkanlarıyla meclis başkan yardımcısı,  yönetim kurulu üyeleri, disiplin kurulu üyeleri ve TOBB delegeleri seçimlerinin 6 Ekim Perşembe günü (bugün) saat 13.00 ile 15.00 arasında yapılacağını bildirdi. Seçimler yine İlçe Seçim Kurulu tarafından yapılacak. Bu seçimlerde sadece, MİTSO meclisine seçilmiş olan 25 üye oy kullanabilecek.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, seçim sonuçlarıyla ilgili olarak, MİTSO'nun bir aile olduğunu  belirterek "Seçimler bunu bir kere daha gösterdi. Son görev dönemimizde oda meclisimizde nasıl tüm kararları oybirliği ile aldıysak üyelerimiz de aynı uyum içinde seçimde bizi desteklediler. Güvenlerini belirttiler. Onların güvenini kazanmış olmak şimdi bize daha büyük sorumluluk yüklüyor. Nasıl ki, önceki dönemlerde uyum içinde, birlik içinde çok başarılı çalışmalar yaptıysak önümüzdeki dönemde de aynı birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hedefimiz, daha büyük başarılar kazanarak odamıza, üyelerimize ve Milas'ımıza hizmet etmektir" diye konuştu.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de seçimin ardından yaptığı açıklamada yönetim kurulu ve oda meclisindeki arkadaşlarıyla oda üyelerine teşekkür etti. " Son görev dönemimizde yönetim kurulumuzla, meclisimizle uyum içinde, birlik ve beraberlik içinde çok verimli çalışmalar yaptık. Üyelerimiz de, Milas kamuoyu da bunu gördü ve takdir etti. Sonuçta seçime tek liste halinde girdik. Listemiz hiç firesiz seçimi kazandı. Bu nedenle seçim öncesinde fedakarca çalışan yönetim kurulu ve meclis üyelerimize, seçimde aday olup seçim sürecinde yoğun bir şekilde çalışan aday arkadaşlarımıza, böyle güzel bir birlik tablosu oluşturan tüm üyelerimize çok teşekkür ediyoruz. Geçen iki dönemde "olmaz" denilen, "yapılamaz" denilen birçok işi bu birlik ruhu ile başarmıştık. Şimdi hedefimiz, başarı çıtasını daha da ilerilere taşımak. Birliğimizle, beraberliğimizle, ortaya koyduğunuz örnek çalışma azmi ile yine pek çok işi başaracağız. Üyelerimizin bize duyduğu güvenle yolumuza devam edeceğiz ve daha pek çok işi başaracağız" dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık