Muğla’nın CHP’li Başkanları Anıtkabir’de

​​​​​​​Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, yeni seçilen CHP'li ilçe belediye başkanlarıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.

Muğla’nın CHP’li Başkanları Anıtkabir’de
  • 16 April 2024, Tuesday 13:13

Başkan Aras, beraberindeki Parti Meclisi Üyesi Alkım Denizaslanı,  Muğla Milletvekilleri Cumhur Uzun, Gizem Özcan, İl Başkanı Zekican Balcı, İlçe Başkanları, Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, Bodrum Belediye Başkanı Mandalinci, Dalaman Belediye Başkanı Sezer Durmuş, Datça Belediye Başkanı Aytaç Kurt, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Köyceğiz Belediye Başkanı Ali Erdoğan, Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, Menteşe Belediye Başkanı Gonca Köksal, Ortaca Belediye Başkanı Evren Tezcan, Ula Belediye Başkanı Mehmet Caner, Yatağan Belediye Başkanı Mesut Günay, İl yönetimi, İl Disiplin Kurulu Başkanı ve yönetimi, İl Kadın Kolları ile İl Gençlik Kolları Başkanları ve yönetimleri, büyükşehir ve ilçe meclis üyeleri ile birlikte Aslanlı Yol'dan yürüyerek Atatürk'ün mozolesinin önüne geldi. Mozoleye çelengin bırakılmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu.

Daha sonra Misak-ı Milli Kulesi'ne geçen Aras, Anıtkabir Özel Defteri'ni imzaladı.  Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras Anıtkabir Özel Defteri’ne şunları yazdı. “Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk. İkinci yüzyılın şafağında asırlık partimizi yerelde iktidara taşımanın gururu ve sevinci ile huzurunuzdayım. Yoksulluğa ve yoksunluğa mahkûm edilmek istenen yurttaşlarımız 31 Mart’ta bugünümüze ve geleceğimize sahip çıkmak üzere kararını verdi. Şimdi ortak düşümüzü hep birlikte hayata geçirmek ve umudu yeniden yeşertmek üzere vazifemin başındayım. Gelecek kahramanların değil, vazifesini bilen ve sorumluluklarını yerine getiren kadroların elinde şekillenecektir. Milli değerlerimize bağlı, aklın ve bilimin rehberliğinde insanca yaşam için adil bir yönetim anlayışı benimseyeceğime söz veriyorum. Kadim uygarlıklara yurt olmuş, ev sahipliğinde insanlığın evrensel yasaları oluşmuş geçmişin ve geleceğin beşiği Muğlamıza yorulmadan hizmet edeceğim.”

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık