Patibon Pet Kuaför açıldı..

İki genç girişimci kızımız, Milas’ta evcil hayvanların ihtiyaçlarını gidermeye dönük Patibon Pet Kuaför işletmesi açtılar. Kedi ve köpeklerin makas ve makine ile tıraşının yapıldığı, hijyen bölgesi temizliklerinin, tırnak bakım ve kesimlerinin yapıldığı, tarama, ırka özel tıraş, yıkama, pati bakımının yapıldığı ve Petshop malzeme satışı da yapılan Patibon Pet Kuaför’ün dünkü açılışını, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim yaptı.

Patibon Pet Kuaför açıldı..

Genç girişimcilerin aile yakınları ile arkadaşlarının yoğun katılımıyla Bademlik Caddesi’ndeki işyeri önünde yapılan açılış kokteylinde bir konuşma yapan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim, görevleri süresi boyunca yerli küçük işletmelerin yaşaması için mücadele ettiklerini belirterek, uzun yıllardan bu yana, alanlarında tekel konumundaki firmaların Milas’ta bulunmasına karşı çıktıklarını belirterek, herkesi genç girişimcilerden alışveriş yaparak destek olmaya, yerli küçük esnafı desteklemeye davet etti.

Her iki genç işletmeci aileleri ve dostlarıyla, zengin çeşitlerin sunulduğu kokteylin ardından fotoğraflar çektirdi. Celal Devrim’in kurdelayı hayırlı olsun temennisiyle kesmesi sonrasında, genç işletmeciler Nidanur ve Irmak, katılımcılara, evcil hayvanların yıkanma, dinlenme odalarını ve Petshop bölümlerini gezdirdi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık