Renkli geçen 5 gün

​​​​​​​ADA Müzik Akademi'nin düzenlediği ve 5 gün süren Sanat Festivali renkli görüntüler oluşturdu.

Renkli geçen 5 gün
  • 21 June 2023, Wednesday 16:22

Sanat Festivali’nin sponsorluğunu ADA Müzik Akademi; Ajans Gözlem, İstanbul Agop Zilleri, Güllük Life Hotel, Ziyafet Pide, Ay Tekel VİP Taşımacılık, Pide Limanı üstlendi.

Festival kortej yürüyüşü ile başladı. 14 Haziran’da yapılan kortej yürüyüşü Atapark’tan başlayıp çarşı içi gezilerek tekrar Atapark’ta sona erdi. Hazar Boncuk davul-zurna ekibi parçalarıyla dinleyenleri mest etti. Atatürk ve Türk bayrakları eşliğinde yapılan kortej yürüyüşüne öğrenci ve veliler de katıldı.

Festival 12-16 Haziran günleri arasında yapılırken, ilk ve ikinci gün Kerem Kabadayı ve Emil Vergo, SMA hastası Karan bebek için sahne aldı. Konserlerden toplanan 50 bin lira, Karan’a destek için aileye teslim edildi.

Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda piyano dinletisi yapıldı. Piyano dinletisinde yoğun katılım olurken, izleyenler dinletiyi sonuna kadar zevkle dinledi. Dinleti sonunda piyano öğrencilerine uluslararası geçerliliği olan LCM sınavlarından aldıkları belgeleri takdim edildi.

15 Haziran’da Milas Amfi Tiyatro’da öğrenciler tarafından yapılan dans gösterileri de büyük beğeni toplarken, sanat festivali 16 Haziran’da düzenlenen müzik dinletisiyle sona erdi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık