Türkiye Sakatlar Derneği Milas Temsilciliği : “ŞİMDİ DAHA GÜÇLÜYÜZ”

Derneğin Milas Temsilcisi Hüsnü Tevşi; “Kısa zamanda üye sayımız 450’e ulaştı. İlçemiz genelindeki tüm engellilere ulaşmak ve onların sesi olma adına mevcut yönetim kurulumuz da yeni arkadaşlarımızla güçlendi. İlk hedefimiz şubeleşerek engelli kardeşlerimize her alanda destek olmak ve onların yaşamlarını kolaylaştıracak çözümler üretmek” dedi.

Türkiye Sakatlar Derneği Milas Temsilciliği : “ŞİMDİ DAHA GÜÇLÜYÜZ”
  • 01 Haziran 2021, Salı 10:33

Türkiye Sakatlar Derneği Milas Temsilciliği yönetimi, yeni üyelerin katılımıyla ilk kez toplandı. Katılan yeni üyelerin tanışması, bundan sonraki çalışmaların rotasını belirlemek üzere gerçekleşen olağan toplantıda, kuruluşundan bu güne kadar yapılan çalışmalar yeni üyelere aktarıldı. Derneğin Milas Temsilcisi Hüsnü Tevşi; “Engellilerin sesi olmaya çalışan temsilciliğimiz tabanda engelli ve ihtiyaç sahipleriyle olan birebir görüşmeleriyle üye ve gönüllü sayısını arttırmaya devam ediyor. Temsilcilik yönetici sayımız artmakla birlikte şu ana kadar 450’e yakın üye sayısına ulaşmış bulunmaktayız. Derneğimizin temsilcilik unvanını şubeleştirerek daha ileriye daha büyük çalışmalar yapmanın eşiğindeyiz. Bu nedenle aramıza yeni katılan ve çalışmalarımızın daha da artmasına katkı sağlayacak gönüllü arkadaşlarımız için ve ayrıca yeni üyelerimize yönelik yapacağımız destekleri görüştük.

Pandemi sürecinde iyice eve kapanmak zorunda olan, kısıtlanan engellilerimiz için neler yapabiliriz dedik. Durmaksızın Milas’ımızdaki tüm engellilere ulaşmaya ve sesi olmaya devam edeceğiz.

Değerli bağışçılarımız şunu bilmeliler ki, yönetim toplantımızda bizlere ulaştırılan eşya, kıyafet ve bireysel erzak destekleri titizlikle ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaktadır. Gerek temel amacımızın dışına çıkmamak ve gerekse desteklerin ulaştırıldığı aileleri rencide etmeme adına sosyal medya hesaplarımızda paylaşmama kararı almış bulunmaktayız” diyerek, her geçen gün güçlenerek engellilerin yaşamlarını kolaylaştıracak projelere ilçedeki tüm kurum ve kuruluşlarla ortak çalışmalarla imza atacaklarını söyledi.

 

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık