Uçurtmalar renklendi, çocuklar gökyüzüyle buluştu!

"Merkezimde Bu Yaz" etkinliklerimizin bir parçası olarak Milas Gençlik Merkezi tarafından Uçurtma Şenliği gerçekleştirildi. Gençlerin sosyal bağlarını güçlendirmeye ve aileleriyle kaliteli zaman geçirmelerine yardımcı olması için düzenlenen etkinlikte çocuklar ve aileleri unutulmaz anlar yaşadılar.

Uçurtmalar renklendi, çocuklar gökyüzüyle buluştu!
  • 22 July 2023, Saturday 13:19

Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir gerçekleştirilen etkinlikler hakkında şunları söyledi. “Bu yılın Uçurtma Şenliği'nde, 50 adet renkli uçurtmayı gençlik merkezimiz tarafından çocuklarımıza hediye ettik. Bu etkinliğimizde ailelerimiz de bizimle birlikteydiler ve bu güzel anları paylaştık. Gördüğümüz kadarıyla, hem çocuklarımız hem de ailelerimiz renkli uçurtmaların gökyüzünde dans etmesinden büyük keyif aldılar.

Çocuklarımızın yüzlerindeki mutluluk ve coşku bizi de ayrıca mutlu etti. Bu tarz etkinliklerin, gençlerimizin sosyal bağlarını güçlendirmeye ve aileleriyle kaliteli zaman geçirmelerine yardımcı olduğunu düşünüyoruz. Milas Gençlik Merkezi olarak, gençlerimizin gelişimine katkı sağlamak ve unutulmaz anılar yaratmak için çaba gösteriyoruz.

Uçurtma Şenliği'nin yanı sıra, etkinliğimizde çocuklarımıza yönelik farklı oyunlar ve etkinlikler de düzenledik. Bu sayede, onların sosyal becerilerini geliştirmelerine ve eğlenirken öğrenmelerine olanak tanıdık.

Etkinliklerimizi gelecek yıllarda da devam ettirmeyi ve gençlerimizin katılımıyla daha da renklendirmeyi hedefliyoruz. Milas halkına ve basın mensuplarına gösterdiğiniz ilgi ve destek için teşekkür ederiz.“

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

Milas eczane
Site en altı
yukarı çık