Yeniköy Kemerköy Enerji “Harika Bir İşyeri” Sertifikası aldı..

​​​​​​​Yeniköy Kemerköy Enerji, “Harika Bir İş Yeri (Great Place To Work)” Sertifikası almaya hak kazandı. YK Enerji’den yapılan açıklamada, ‘Muğla’da yüzde 75’i bölge halkı olmak üzere yaklaşık 3 bin 100 kişiye istihdam sağlayan Yeniköy Kemerköy Enerji’nin, bu sertifika ile çalışanlarına değer verme ve mutlu bir çalışma ortamı sunma konusundaki kararlılığını bir kez daha kanıtlamış olduğu’ değerlendirmesi yapıldı.

Yeniköy Kemerköy Enerji “Harika Bir İşyeri” Sertifikası aldı..

Türkiye’nin enerji ihtiyacının yaklaşık yüzde 2,5’uğunu yerli kaynakla üreten Yeniköy Kemerköy Enerji, Great Place to Work Sertifikası almaya hak kazandı. Great Place to Work Enstitüsü tarafından verilen sertifika, çalışanlarının yüzde 75’i Milaslı olan Yeniköy Kemerköy Enerji’nin bölgeye ve çalışanına kattığı değere işaret etti.

YÜZDE 82’Sİ GURUR DUYUYOR

YK Enerji’nin paylaşımına göre, Great Place To Work Enstitüsü tarafından yapılan araştırma sonuçlarına göre listeye giren kurumların çalışanlarının yüzde 82’si başkalarına bu şirkette çalıştıklarını söylemekten gurur duyduklarını, yüzde 89’u buraya önemli katkılarda bulunabileceğine inandıklarını, yüzde 71’i genel olarak şirketin harika bir işyeri olduğunu, yüzde 82’si işinin kendisi için özel bir anlam taşıdığını ve sadece "iş" olmadığını söylüyor.

Great Place to Work Sertifikası almaya layık görülen şirketler arasında yer almanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Yeniköy Kemerköy Enerji Genel Müdürü Erol Demir, “Bu başarı, çalışanlarımızın değerine ve mutlu bir çalışma ortamına verdiğimiz önemin bir göstergesidir. Milas’ta çalışanlarımız, çalışanlarımızın aileleri, tedarikçilerimiz ve iş yaptığımız tüm Milaslı paydaşlar ile beraber 113 bin kişiye etki eden büyük bir aileyiz. Bunun bilincinde olarak çalışanlarımıza hak ettikleri çalışma ortamını sunmanın ve kurum olarak yaptığımız çalışmalarla bu sertifikaya layık görülmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Elbette yapabileceğimiz daha çok şey var. Bunları çalışanlarımız için yapmaya devam ederek harika bir iş yeri olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

Milas eczane
Site en altı
yukarı çık