Kayseri Kocasinan'da Kırsal Ziyareti

Kayseri'de Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kırsal mahalle ziyaretlerini Hırka ve Eskiömerler ile sürdürdü. Başkan Çolakbayrakdar, ziyaretlerde 6 bin saman balyası yanan Hidayet Demirtaş'a da 'geçmiş olsun' dileklerinde bulundu.

Kayseri Kocasinan'da Kırsal Ziyareti
  • 10 Şubat 2021, Çarşamba 16:13

KAYSERİ (İGFA) - Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Kocasinan Kaymakamı İlhan Abay'ın da katıldığı ziyaretlerin ilk olarak Hırka Mahallesi oldu. Burada çıkan yangında 6 bin saman balyası yanan Hidayet Demirtaş’a ‘geçmiş olsun’ dileğinde bulunan Kocasinan protokolü, her zaman ve her şartta vatandaşların yanında olacaklarını söyledi.

Daha sonra Eskiömerler Mahallesi'ne geçen heyet, burada da Kocasinan Belediyesi tarafından yapılan sosyal tesiste incelemelerde bulundu. Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kırsalda hizmet çıtasının her geçen gün yükseldiğine dikkat çekerek, program dahilinde her mahallemizin ihtiyaçlarını karşıladıklarını, bu sayede mahallelerinin daha da değerlenip, geliştiğini söyledi. Ziyaretlerde mahalle muhtarları ve vatandaşlar, Kocasinan Belediyesi'nin kırsaldaki çalışmalarına teşekkür etti.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık