Meşelik’te parke kaplama çalışması sürüyor

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Güncel - 2018-01-11 08:49:33

Meşelik’te parke kaplama çalışması sürüyor

İlçemiz Meşelik Mahallesi’nin sokaklarının Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince kilit parke taşı ile kaplanmakta olduğu bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, hizmetin132 mahalleye eşit dağıtılmasını amaçlayan Milas Belediyesi, şehir merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde de yoğun bir çalışma yürütüyor.

Milas Belediyesi, ilçemizin her noktasında yurttaşlarımızın daha iyi hizmet alması ve daha yaşanabilir koşullarda yaşaması için gece-gündüz demeden çalışıyor. Mahalle olan köylerde kilit taşı çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. “Tüm mahallelere eşit hizmet” vurgusuyla yola çıkan Milas Belediyesi, Meşelik Mahallesi’nde parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Parke taşı döşeme işleminin program dahilinde devam edeceği ve bütün mahallelerde parke taşı kaplama çalışmalarının tamamlanacağını belirten Milas Başkanı Muhammet Tokat; “Göreve geldiğimiz günden bu yana imkanlarımız elverdiğince ilçemizde gerek merkez mahallelerde gerekse kırsal mahallelerde önemli yatırımlara imza attık. Özellikle köyken mahalle statüsüne geçen yerleşim yerlerimizde eksiklerin tamamlanması için büyük çaba sarf ediyoruz. Yapılan bu çalışmalardan hem Mahalle Muhtarlarımız hem de halkımız oldukça memnun” dedi.

Sende Yorumla...