Kolay galibiyet …

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Spor - 2018-02-14 08:07:06

Kolay galibiyet …

Türkiye Büyük Erkekler İkinci Voleybol Liginde ilçemizi ve ilimizi temsil eden Milas Belediyespor, 11 Şubat Pazar günü Milas Spor Salonunda oynadığı lig maçında rakibi Aydın Büyükşehir Belediyespor’u 3 - 0 yenerek haftayı 3 puanla kapattı.

Milaslı Voleybolseverlerin doldurduğu tribünler önünde konuk takım Aydın Büyükşehir Belediyespor’u ağırlayan Milas Belediyespor, karşılaşmanın üç setinde de rakibinden üstün bir oyun ortaya koyarak maçı çok rahat kazandı.

Milas Belediye Başkanı ve Belediyespor Kulübü Başkanı Muhammet Tokat’ın da izlediği karşılaşmayı kazanan ilçemiz takımı, birinci ligi yolundaki Play Off maçlarına katılma hakkını grup birincisi İzmir Saint Joseph Takımı ile birlikte garantiledi.

Ligin kalan son 3 haftasında grup lideri Saint Joseph’in oynayacağı karşılaşmalarda set ya da maç kaybetmesini bekleyecek olan ilçemiz takımı Milas Belediyespor, bir hafta önce İzmir’de Saint Joseph takımına 3 - 2 yenilerek şampiyonluk yolunda büyük bir yara almıştı.

Lig lideri İzmir Saint Joseph’in ligdeki puanı 36, ilçemiz takımı Milas Belediyespor’un puanı ise 35. Maç sayıları aynı olan iki takımın kalan 3 müsabakada ‘verecekleri setler’ grup şampiyonunu belirleyecek.

 

 

Sende Yorumla...
Protected by Copyscape