15 Temmuz Spor Etkinlikleri Gerçekleştirildi

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle ilçemiz Milas’ta Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından  düzenlenen spor etkinlikleri, 12  Temmuz Pazartesi günü yapıldı.

15 Temmuz Spor Etkinlikleri Gerçekleştirildi

Milas Şehir Stadyumu’nda Atletizm yarışlarıyla başlayan spor müsabakaları, aynı gün Milas Gençlik Merkezi’nde Badminton müsabakalarıyla devam etti ve Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi’ndeki kursiyer sporcuların güreş müsabakalarıyla sona erdi.

Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle düzenlenen spor etkinliklerina katılan sporcuların ödülleri 13 Temmuz Salı günü sabah Milas Gençlik Merkezinde düzenlenen törenle  dağıtıldı.

Düzenlenen ödül töreninde spor etkinliklerine katılan tüm sporculara madalyalarını Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Milas  Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü Serkan Acarsoy, Milas Gençlik ve Spor Müdürü Durmuş Tayfun Uslu, Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi Müdürü Bünyamin Emik, Milli Güreşçilerimizden Hasan Ölmez verdiler.

 Atletizm’de  sporcuların antrenörlüğünü Havva Uzuncan, Badminton’da Pınar Demir ve Güreş’te ise  Mustafa Boylu, Abdullah Aldemir ile Bünyamin Emik yaptılar.

Sunuculuğunu Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü Hentbol Antrenörtü Tuğçe Handan Demirel’in yaptığı ödül töreni tüm sporcu, antrenör ve sporcuların ailelerinin toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Atletizm Müsabakaları Sonuçları

4x100 Metre Küçükler

1.Almira Aslan,Kadir Bozdağ,Yasin Bozdağ, Ecrin Atıcı

2.Ece Kurtuluş,Eliz Talya Tanrıseven,Defne Kiremitçi, Ferdanur Kiremitçi

3.Hayal Avcı,Irmak Deniz, Rahime Gör, Elifnaz Ekinci

4.Eda Öneş, Leman Mutlant, Derinsu Çetin,Seval İnci

4x100 Metre Büyükler

1.Elanaz Pınar,Nazmiye Dilli,Nur Yavuz, Ece Ürgüt

2.Naz Zorer,Candan Altınkaya,Merve Güler, Nur Bilmez

60 Metre Müsabakası

1.Furkan Emre Özkan 2. Efe Kurtuluş 3. Muhammet Avcı 4. Hasret Yaşar

100 Metre Müsabakası

1.Elanaz Pınar 2. Nur Yavuız 3.Ece Ürgüt 4.Nur Bilmez

200 Metre Müsabakası

1.Rabia Yavuz 2.Naz Zorluer 3. Candan Altınkaya 4. Nazmiye Dilli

800 Metre Müsabakası

1.Eylem İlkem Çapur 2.Merve Güler 3.Kerim Taşpınar

Badminton Müsabakası

Genç Erkekler

1.Çağatay Ballı 2.Alihan Salafur

Genç Kızlar

1.Tuğçe Nur İptaş 2.Tuğçe Nur Karadağ

Yıldızlar

1.Berfu Çoban 2.Meliha Su Emeksiz

Güreş Müsabakaları

1.Maç:1.Mustafa Boylu , Demir Korkmaz

2.Maç:1.Eymen Kaşıkçı Bünyamin Efe Aldemir

3. Maç:1.Günay Serin 2.Emirhan Ekici

4.Maç:1.Ömer Güçlü 2.Kendir Özbey

5. Maç:1.Battal Güçlü 2.Batuhan İrvül

6. Maç:1.FurkanEmre Özkan 2.Egehan Serin

7.Maç:1. Mehmet Yiğit Atabey 2. Hüseyin Yaman Kavak

8.Maç:1.Furkan Ekici 2.Ömür Samit

Editör: Hüseyin AÇAR
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık